Adıma mahkeme var mı Tc İle mahkeme sorgulama işlemleri


Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numarası ile Mahkeme Sorgulama İşlemleri Uyap Bilişim sistemi tarafından devreye alınan Vatandaş Portalı üzerinden adınıza açılmış bir dava var mı kolayca sorgulayabilir ve öğrenebilirsiniz. Bunun için Hemen aşağıda bulunan linke tıklayınız. Üst tarafda ” İmzasız ” yazan bölüme tıkladıktan sonra güvenlik verisini girip ardından tc kimlik numarasını girerek giriş butonuna tıklayınız. Mutlak suretle Türkiye’de yaşayan her vatandaşın aylık bazda bu portala giriş yaparak mahkeme süreçlerini, mahkemenin olup olmadığını sorgulaması kesinlikle gerekiyor.

Bu sitenin sahibi olarak ben bile adıma mahkeme yok derken üç tane mahkeme ile karşılaştım 🙂 Mecburen avukat yönlendirip ya da konuyla, davayla kendim ilgilenmek durumundayım. Haberiniz olmadan bir gün gelip evden alınabilir, değişik para ya da Allah korusun hapis cezalarına maruz kalabilirsiniz. E devlet şifresi edinerek tüm davalarınızı sorgulayabilirsiniz. Şimdi yapacağınız işlemleri aşağıdan sizlere teker teker anlatmak istiyorum.

VATANDAŞ PORTALINA GİRİŞ İÇİN >>>>> TIKTIK

Konu hakkında sorun yaşayan ve yapamayan kişiler lütfen bu konumuzun altına aldığınız hata mesajını yazınız ki sizlere fayda sağlayıp yardımcı olabilelim.

TC İLE SORGULAMA   Artık adlıyelerde beklemeye son dava sorgulama 11870 te cok kolay hemen arayın davanızı sorgulayın

2 Responses “Adıma mahkeme var mı Tc İle mahkeme sorgulama işlemleri”

  1. Safiye
    3 Mart 2017, 12:17

    Davamin sonucu ogrenmek istiyorum

  2. Safiye
    3 Mart 2017, 12:17

    Davamin sonucu ogrenmek

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - UYAP SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)