Çocuk Yardımı Sorgulama Öğrenme


Çocuk yardımı öğrenme,tc ile çocuk yardımı sorgulama,devlet çocuk parası desteği,çocuk yardımı başvurusu Merhaba arkadaşlar.Hükümet seçimlerden önce çocuk başına yardım yapacağının müjdesini verdi. Sisteme konulan bu uygulama ile devlet çocuk başına yardım yapıyor tabi bu durum eski çocuklara göre değilde belli bir zaman sonrasında doğacak olan çocuklara bu zaman hakkındaki bilgilere de aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Tc numaranız ile çocuk yardımı sorgulama işlemlerini yapabiliyorsunuz. Bu sorgulamayı yapabilmeniz için öncelikle bir e devlet şifrenizin olması gerekiyor.Bir e devlet şifreniz var ise aşağıda sizler için belirttiğimiz linke tıklayarak e devlet sistemi üzerinden çocuk parası yardımı sorgulamasını yapabilrisiniz.

TC İLE ÇOCUK YARDIMI SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ

ÇOCUK YARDIMI ALMAK İSTEYENLER

1. Çocuk için 300 TL 2.çocuk için 400 TL 3. çocuk için 600 TL verilecek. Bu parayı alabilmek için sigortalı olmaya gerek yok herkes yararlanabilecek (Kamu personeline verilen doğum yardımı verilmeyecektir. )15 mayıs 2015 tarihinden sonra çocuk sahibi olanlar yararlanabilecektir. Aile ve Sosyal politikalar il müdürlüklerine Sosyal hizmet merkezlerine ve yurt dışında olanlar için konsolosluklara başvurulabilecek Sitemiz tcilesorgulama.com adresinden hür türlü sorgulama işlemlerine ulaşabilirsiniz. Lütfen sitemizi Sosyal Medya’dan da takip ediniz. Sorularınızı bizlere konuların altında bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - TCDEN SORGULA

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)