İsim Soyisimle Tc Kimlik Bulma Tc no öğrenme ve sorgulama


İsim Soyisimle Tc Kimlik Bulma Tc no öğrenme ve sorgulama  İsimle soyisim ile tc kimlik no bulma – Ad soyad ile tc no kimlik no bulma ve öğrenme işlemleri Değerli tcilesorulama.com kullanıcıları bu yazımızdan sizlere isim ve soyisimle yani isimden soyisimden tc kimlik numarası bulunabiliyor mu bulunamıyor mu onu anlatmaya çalışacağız. Türkiye vatandaşı olan her bir kişinin nüfus cüzdanında, o kişiye özel ve ona Türkiye Devleti tarafından tahsis edilmiş, başka eşi ve benzeri olmayan bir numara veriliyor.

Eğer kimliğiniz eski ise ve üzerinde tc kimlik numarası yazmıyor ise, nüüfus müdürlüklerine, belediye kaymakamlık nüfus idaresi başlkanlıklarına giderek saniyeler içinde kimliğinizi üstelik tc kimlik numaralı olarnak yenileyebilir ve alabilirsiniz. Türkiye'de bulunan tüm resmi kurum ve kuruluşlardaki işlemlerde, araç alımı satımı, gayrimenkul alımı, hatta bir işyeri açtığınızda ya da bankaya gittiğinizde sizden kesinlikle tc kimlik numaranız istenecektir.

Sizler kendi kimlik numaralarınız silinmiş ise ya da kaybolmuş ise gerek kendinizin gerek ise aile bireylerinin isim soyismi ile tc kimlik no bulma işlemi ve sorgulama yapabilirsiniz. Tabiki bunun yanında sadece isim soyisim bilgilerinin yanında size ve kimlik bilgilerinize özel şeylerde istenecektir. Örneğin sorgulamada anne baba adı doğum tarihi ve cilt numarası isteniyor. Kendi tc kilmik numaranızı öğrenmek ve sorgulamak doğrulamak için sizler BURADAKİ adrese tıklayarak giriyor ve sizden istenilen kişisel bilgilerinizi cilt numaranızı girmeniz halinde sistem otomatik olarak size kimlik numaranızı söylüyor.

Çok fazla merak edilen bir hususu da bu konu ile sizlere tcilesorgulama.com olarak aktarmak istiyoruz. Bir kişinin ( kendiniz haricinde yabancı bir kişi ) tc kimlik numarasını doğrulamak ve bulmak içni sadece isim soyisim bilgileri yetmemektedir. Kişisel bilgilerin korunması adına hiç bir sistem ve sorgulama sitesi üzerinden sizler başka bir kişinin kimlik bilgilerine asla erişemezsiniz. Zira yukarıdan sizi yönlendireceğimiz sayfada kişinin özel bilgileri,

Cilt no aile sıra no birey sıra no gibi bilgileri istendiğinden dolayı asla BAŞKA BİR KİŞİNİN TC KİMLİK BİLGİLERİNİ SORGULAYAMAZ ULAŞAMAZSINIZ  Bu itibarla, google araması ile karşınıza çıkacak olan biz drahil hiç bir siteye itibar ederek bilgi girmeyiniz. Zira Devletin resmi nvi.gov.tr sitesi dahil olmak üzere size başka bir kişinin  / kişilerin bilgisini asla vermez ve sunmaz bilginiz olsun. Bu tamamen şehir efsanesidir bulamazsınız. TCİLESORGULAMA.COM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - TCDEN SORGULA

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)