Ssk Gün Toplamı Sorgulama Kaç gün sigortalıyım


Bu konumuzda sizlere internet ortamından SSK SGK hizmet dökümü sorgulama işlemleri ssk gün toplamının nasıl yapıldığını detaylı şekilde aktarmaya çalışacağız. Sigortalılık durumu her işçinin istediği ve olmazsa olmazları arasındadır. Sırtını en azından sağlık yönünden devlet babaya dayandırarak, aynı zamanda emekli olabilmek, ihtiyarladığında ve elden ayaktan düşerek çalışamaz duruma geldiğinde maaş almayı herkes ister. Bu, dünyanın hemen hemen her yerinde aynıdır. Gerçi Dünya şartlarının çok altında Mogadişudan ya bi tık önde ya da sonrayız 🙂 Şimdi sizler sigortalılık gün toplamlarınızı sorgulama ve kaç günlük sigortalı olarak çalışytığınızı bilmek istiyorsunuz. Konuda sizlere anlatıyoruz. Bu aynı zamanda emekliliğiniz için de olmaz sa olmaz. Tabiki Türkiye’de emeklilikte tam bir muamma oda ayrı bir konu 🙂 Her gelen yeni kanunlarla sürekli öne çekmiş geriye almış. Artık paso geriye doğru gidiyoruz. Yani daha geç emekli oluyoruz arkadaşlarım.

EĞER SADECE PRİM GÜNLERİNİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ;

2011 yılından bu yana artık ssk dökümlerini sizler şifre kullanmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. E Devlet kapısı uygulamasına girmeden bu işlemi yapabilmek için öncelikle Tc kimlik numaralarınızın yanı sıra sizlerden istenilen ve sizin bildiğiniz bir kaç özel bilgiyi girmeniz gerekiyor. Sadece prim günümü öğreneceğim nereye bakmam gerekir diyenler için link aşağıda.

SSK PRİM GÜN SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ

Yukarıdaresimde gördüğnüüz bölümlerdeki kişisel bilgilerinizi girdikten sonra sorgula butonuna basacaksınız. Hemen bu işlem bittikten sonra açılan sekmeden sırası ile

HİZMET DÖKÜMÜ 4A( SSK DEMEK ) Tıklayacaksınız. Ssk sorgulama işlemini gerçekleştirip işlemi bitiriyorsunuz. Konu hakkında yapamayan yada sıkıntı yaşayanlar konu altından bizlere ulaşırlar ise seve seve yardımcı oluruz.

TC İLE SORGULAMA

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SSK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)