Tc ile ssk gün sorgulama

Bu konumuzda sizlere internet ortamından SSK SGK hizmet dökümü sorgulama işlemleri ssk gün toplamının nasıl yapıldığını detaylı şekilde aktarmaya çalışacağız.

EĞER SADECE PRİM GÜNLERİNİ GÖRMEK İSTİYORSANIZ;

2011 yılından bu yana artık ssk dökümlerini sizler şifre kullanmadan gerçekleştirebiliyorsunuz. E Devlet kapısı uygulamasına girmeden bu işlemi yapabilmek için öncelikle Tc kimlik numaralarınızın yanı sıra sizlerden istenilen ve sizin bildiğiniz bir kaç özel bilgiyi girmeniz gerekiyor. Sadece prim günümü öğreneceğim nereye bakmam gerekir diyenler için link aşağıda.

SSK PRİM GÜN SORGULAMA >>> TIKLAYINIZ

Tc ile Ssk Gün Sorgulama İşlemleri

Tc ile Ssk Gün Sorgulama İşlemleri

Yukarıdaresimde gördüğnüüz bölümlerdeki kişisel bilgilerinizi girdikten sonra sorgula butonuna basacaksınız. Hemen bu işlem bittikten sonra açılan sekmeden sırası ile

HİZMET DÖKÜMÜ 4A( SSK DEMEK ) Tıklayacaksınız. Ssk sorgulama işlemini gerçekleştirip işlemi bitiriyorsunuz. Konu hakkında yapamayan yada sıkıntı yaşayanlar konu altından bizlere ulaşırlar ise seve seve yardımcı oluruz.

TC İLE SORGULAMA

 

 

 

 

Tc ile ssk gün sorgulama tc ile ssk gün sorgulama,sgk gün sorgulama tc ile,ssk prim günü sorgulama,google ssk sorgulama,prim günü sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile ssk gün sorgulama makalesi Ana Sayfa, SSK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile ssk gün sorgulama” için 6 yorum

 1. cevdet kahya diyor ki:

  sigortam aktifmi

  • admin diyor ki:

   Selamlar Cevdet Kahya,

   Bu konuda ssk gün sorgulama işlemlerini yapabileceğiniz gibi bu sorgulama sonucunda en son ne zaman prim ödenmiş kaç paradan ödenmiş vs görebiliyorsunuz.

 2. Ekrem Said DÜLGAR diyor ki:

  sorgulamıyor ne işşş.. :(

  • admin diyor ki:

   Selamlar Ekrem Said DÜLGAR,

   Kontrol edildi sorgulama yapılabiliyor. Ara ara devletin sitelerinde ki bakıma denk gelmiş olabilirsiniz. Daha sonra yeniden deneyiniz.

 3. ahmet birkan diyor ki:

  ben im sgk ekranımda 4/a hizmet bilgisine tıkladığım zaman ekranda çalışılan gün sayısı ve kazanç yazıyor.48 gün çalışmışım 1.600 tl kazanç elde ettigim yazıyor.ama ekranda ödenmiş prim günü diye birşey yazmıyor.benim için sgk ya prim ödenmiş mi ödenmemişmi nasıl anlayabilirim bu sayfadan?

 4. hatice diyor ki:

  tum bılgılerı dogru gırdıgım halde hatalı bılgı gırdınız dıyor

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.