Tc ile sorgulama ssk

Tc ile Ssk ve Sgk sorgulaması ve numaraların gün toplamlarını öğrenme işlemleri hakkında bilgiler.

Tc ile sorgulama sitesi olarak sizlere vatandaşlık kimlik numaralarınız ile nasıl sorgulama yapacağınız hususunda bugün ” tc ile ssk sorgulama ” hakkında bilgiler vereceğiz. Vatandaşlık numaraları herkes için ayrı ayrı kişisel olarak tüm vatandaşlara verilmiş ve tahsis edilmiştir. Bu vatandaşlık numaraları ile bugün ssk gün toplamının nasıl sorgulayacağı konusunda şunları söyleyebiliriz.

Öncelikle ssk kimlik numaralarınızın yazdığı nüfus cüzdanlarınızı yanınıza alıyor ve hemen aşağıda sizler için verdiğimiz linke bakıyorsunuz. Dileyen tıklayabilir dileyen ise browserine yapıştırarak ilgili adrese de gidebilir.

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

Buradaki adrese gerekli bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra sorgulamanızı gerçekleştiriyorsunuz. Ekranın sağ bölümünden sizin sigortalılık durumunuza den gelen yeri tıkladığınızda ise son 12 ayda ne kadar sigorta priminiz yatmış kaç para üzerdinden yatmış hepsini görebiliyorsunuz. Konu ile alakalı sıkıntı yaşayan ve bilgi isteyenlere yardımcı olabiliriz. Konunun altına sizler için resimde atıyoruz sağ taraftan hizmet dökümü 4a dediğimde ( benim dökümüm öyle çıkıyor ) sorgulamayı saniyeler içinde yapabildim.

tcilesorgulama.com

 

Bir önceki yazımız olan Ssk gün sayısını tc ile sorgulama başlıklı makalemizde hizmet sorgulama, sgk sorgulama ve ssk gün sayımı nasıl öğrenebilirim hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile sorgulama ssk siğorta sorgulama tc ile,tc sigorta sorgulama,tc ile sigorta öğrenme,tcilessksorgulama,sigorta sorgulama tc ile sorgula makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile sorgulama ssk makalesi Ana Sayfa, SSK SORGULAMALARI kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.