Ssk prim sorgulama Tc İle


Şifresiz olarak tc kimlik numaraları ile Ssk prim sorgulama işlemleri 2014 Herkes gibi işyerlerinde çalışan kişilerin özellikle işverenin bu ekonomik sıkıntılı ortamda sigorta primlerini yatırıp yatırmadığını yada gösterim göstermediğini merak ettiğini biliyorum.

En azından bende merak ediyordum. Allahtan işyerinden ayrılmadan ve bi yere gitmeden online şekilde sorgulam yapabileceğim bir şekil varmış yeni gördüm ve öğrendim şimdi sizlere onu anlatacağım. Hemen bilgisayarınızın internetine giriyorsunuz e tabiki giriyorsunuz zaten girdiniz ki bu sayfaya geldiniz 🙂

SGK SSK HİZMETİMİ SORGULA >>>TIKLIYORSUNUZ 

Hemen önünüze gelen sayfadan gerekli bilgileri giriyorsunuz. Kişisel bilgileriniz bunlar aman dikkat ! Daha sonra sorgula diyorsunuz. Bazen siteye girerken sıkıntılar çıkıyor. E herkes abanınca demek ki server yetmiyor yazık sgknın resmi sitesine 🙂 Yatırım, e o yok tabiki :)) Ama yinede teşekkür etmek lazım bize böylesi kolay uygulamalar yaptıkları için.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - SSK SORGULAMALARI

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)