Vergi no ile ticaret sicil gazetesi sorgulama


Ticaret sicil gazetesi sorgulama ve indirme hakkında bilgiler

Çalıştığınız şirketin yada herhangi bir işyerinin ticaret sicil gazetesine ihtiyacınız olabilir. Olaki eski tarihli aldığınız ticaret sicil gazetesi kayboldu yada fotokopisi vardı nereye koyduğunuzu bilemiyorsunuz. Şimdi sizlere ticaret sicil gazetesinin nasıl alacağını anlatacağım.

Öncelikle ticaret sicil gazetelerini indirebilmek için sisteme kayıt olmanız gerekiyor arkadaşlarım. Ben kendi sitem üzerinden kayıt oluyorum aşamalarıda sizlere resim olarak atıyorum şimdi.

TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ KAYIT OLUN >>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki linke tıkladığınızda hemen aşağıda resimde görünen bölüm gelecek bu bölüme sırası ile;

Kullanıcı adı e posta : Buraya e posta adresinizi yazıp aşağıdaki şifre bölümüne şifrenizi yazıp güvenlik kodunu doğruluyorsunuz ve giriş diyorsunuz.

ticaret sicil kayıt

Daha sonra girişten sonra yani sizi bir sayfaya yönlendiriyor hemen aşağıdan size resmini veriyorum.

Sicil Müdürlüğü : Hangi ilin sicil müdürlüğüne bağlı bir şirketse şehir olarak onu seçiyorsunuz.

Tarihi boş geçin Ünvanını yazıyorsunuz sonra en az beş kelime örneğin tc ile sorgulama ltd şti gibi daha sonra sicil numarasını yazmadan direkt sorgula diyebiliyorsunuz.

tcile

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)