Tc ve edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama

SSK SGK Edevlet Tc kimlik numarası ve Edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama öğrenme istirahat parası yattı mı ? Değerli Tcilesorgulama.com misafirleri sizler için bugün ben istirahat parası yani diğer bir ismi ile iş göremezlik ödemesi hakkında araştırmalar yaptım. 4A 4B sigortalılık kollarına bağlı bulunan ve herhangi bir kaza yada çalışamama durumunda raporlu olan kişilerin merak ettiği konuların başında rapor paralarının yani istirahat paralarının yatıp yatmadığı hususu gelmektedir. Bizlerde bu durumu araştırdık ve gördük ki; en iyi ve net sonucu ancak e devlet üzerinden alabiliyorsunuz.

İstirahatlı olduğunuz zaman, rapor parası için ilgili kuruma ( SGK SSK ) başvuruda bulundu iseniz değerli arkadaşlarım ve işlemin sonucunu merak ediyor iseniz bu durumu e devlet sistemi üzerinden zahmetsizce sorgulayabilirsiniz. Herşeyden önce bu işlemi yapabilmeniz ve gerçekleştirebilmeniz için edevlet şifrenizin bulunması gerektiğini hatırlatıyorum. Elinde e devlet kapısı sistemine giriş için şifre bulunanlar hemen BURADAN sistemde online olacak ve aşağıdaki linkten sorgulama yapabilecektir.

   SGK SSK EDEVLET RAPOR İSTİRAHAT İŞGÖREMEZLİK ÖDEMESİ RAPOR PARASI SORGULAMA >>>>>> TIKLAYINIZ  

Not: Babamın bilgileri ile giriş yaptığımda yukarıda resimde görüldüğü üzere sistemde kayıtlı ödeme bilgisi yok. Zaten babam emekli ve rapor parası diye birşey de yok ben örnek olması açısından ilgili yerin resmini sizlere verdim. Sizler ssk sgk lı olarak bu sisteme giriş yaptığınızda paranız yatmış ise tüm bilgiler bu ekrandan size görünecektir.      Yorum Gönder