Tc ve edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama

SSK SGK Edevlet Tc kimlik numarası ve Edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama öğrenme istirahat parası yattı mı ?

Değerli Tcilesorgulama.com misafirleri sizler için bugün ben istirahat parası yani diğer bir ismi ile iş göremezlik ödemesi hakkında araştırmalar yaptım. 4A 4B sigortalılık kollarına bağlı bulunan ve herhangi bir kaza yada çalışamama durumunda raporlu olan kişilerin merak ettiği konuların başında rapor paralarının yani istirahat paralarının yatıp yatmadığı hususu gelmektedir. Bizlerde bu durumu araştırdık ve gördük ki; en iyi ve net sonucu ancak e devlet üzerinden alabiliyorsunuz.

İstirahatlı olduğunuz zaman, rapor parası için ilgili kuruma ( SGK SSK ) başvuruda bulundu iseniz değerli arkadaşlarım ve işlemin sonucunu merak ediyor iseniz bu durumu e devlet sistemi üzerinden zahmetsizce sorgulayabilirsiniz. Herşeyden önce bu işlemi yapabilmeniz ve gerçekleştirebilmeniz için edevlet şifrenizin bulunması gerektiğini hatırlatıyorum. Elinde e devlet kapısı sistemine giriş için şifre bulunanlar hemen BURADAN sistemde online olacak ve aşağıdaki linkten sorgulama yapabilecektir.

RAPOR PARASI sorgulama

 

SGK SSK EDEVLET RAPOR İSTİRAHAT İŞGÖREMEZLİK ÖDEMESİ RAPOR PARASI SORGULAMA >>>>>> TIKLAYINIZ

 

Not: Babamın bilgileri ile giriş yaptığımda yukarıda resimde görüldüğü üzere sistemde kayıtlı ödeme bilgisi yok. Zaten babam emekli ve rapor parası diye birşey de yok ben örnek olması açısından ilgili yerin resmini sizlere verdim. Sizler ssk sgk lı olarak bu sisteme giriş yaptığınızda paranız yatmış ise tüm bilgiler bu ekrandan size görünecektir.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ve edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama TC İle Rapor Parası Sorgulama,istirahat parası sorgulama tc kimlikle,istirahat paras sorgulama,SSK İstirahat Parası Sorgulama,rapor parası sorgulama tc kimlik numarası ile mümkün mü makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ve edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ve edevlet ile istirahat rapor parası sorgulama” için 2 yorum

 1. ersin diyor ki:

  ben askerden cürük raporu aldım ama ssklıyım 2500 günüm var ne zaman maduren emekli olabilirim

  • admin diyor ki:

   Selamlar Ersin,

   Bu konuyla alakalı SGK Müdürlüğü ile görüşmeniz daha yerinde olacaktır diye düşünüyoruz. Zira bu hususta bilgiye sahip değiliz malesef.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.