Tc no ile seçmen sorgulama

Tc kimlik no / numarası ile seçmen sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler.

Evet arkadaşlarım seçime şunun şurasında yaklaşık olarak 7 ay kadar bir zaman kaldı. Şimdi 7 ay sonra bizim bu tür bilgilere ihtiyacımız olacak diye ben ysk.gov.tr üzerinden bilgileri sizler için toparlıyorum. Şimdi sizi yönlendireceğim sitede aşağıdaki resimde görüldüğü üzere,

Nüfusa kayıtlı olduğu il,

Nüfusa kayıtlı olduğu ilçe

Tc Kimlik Numarası

Cilk No

Aile Sıra No

Sıra No

ve güvenlik kodu uygulaması alanında önünüze çıkan rakkamları girdiğinizde seçmen olarak sorgulama yapabileceksiniz. Bu arada ben biraz yaşlandım heraldle arkadaşlarım. Bu resim doğrulama kodlarını tam olarak göremiyorum. Peki sizde göremiyorsanız ne olacak ? Sayfada iken F5 tuşuna basacaksınız ve sayfa yenilendiğinde yeni kodlar gelecek, okuyor olabilene kadar f5 yapabilirsiniz bilginiz olsun.

secmen sorgulama

Evet resmide eklediğime göre hemen sizlere linkinide vereyim. Devletin resmi sitesi üzerinden başka bir yerde, aşağıdaki link harici bir yere lütfen bilgilerinizi girmeyin. Malum bilişim suçları aldı başını gidiyor bu hususa önemle dikkat etmek sizin için iyi olacaktır. Sadece aşağıdaki linkten bilgilerinizi girin birde https ile başlamayan yerlere sakın bilgileri girmeyin. Aşağıdaki bağlantı güvenli ve Devletin resmi sitesi

SEÇMEN SORGULAMA İÇİN >>>>>>>TIKLAYINIZ

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc no ile seçmen sorgulama ssk sorgulama tc ile 2014,tc ile hac sorgulama 2014,e devlet seçmen listesi,tc ile seçmen sorgulama,emekli maaşı zammı 2014 tc ile sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc no ile seçmen sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.