Tc no ile kimlik bilgileri dökümü bulma sorgulama


Tc no ile kimlik bilgileri dökümü öğrenme ulaşma bulma ve sorgulama işlemleri

Merhabalar tcilesorgulama.com sitesi yöneticileri. Ben bir kişinin tc kimlik bilgilerini girip ad soyad doğum yılı ve diğer bilgilerine ulaşmak istiyorum acaba bu mümkün mü bunu hangi sistem üzerinden online şekilde yapabilirim. Bilgi var ise rica ediyorum. Can Akgündüz Yukarıdaki soruyu bize yönlendiren Can AKGÜNDÜZ, sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşmış ve soruyu tarafımıza ulaştırmıştır. Bakın arkadaşlarım öncelikle sadece elinizde tc kimlik numarası var ise bu kişinin tüm bilgi ve dökümüne ulaşmanız mümkün görünmüyor. Yahu neden ama derseniz güvenlik arkadaşlarım. Ama şunuda bilgi olarak sizlere vermek istiyorum. Şimdi kişinin; TC Kimlik No Ad Soyad ve Doğum yılı bilgilerine sahip iseniz, TC KİMLİK NO DOĞRULAMA SAYFASI>>>>>TIKLAYINIZ tc dogrulama

Resimden de bilgilerin neler olduğunu görüyorsunuz. Ancak yukarıda resimde gösterilen ve bizim yazdığımız bilgilere sahip iseniz kişinin bilgilerine ulaşmanız mümkündür. Tamamen güvenlik gerekçesi ile devletin aldığı bir önlem ve olması gereken bir önlem bu. TCİLESORGULAMA.COM      

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

     

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)