Tc kimlik no ile vergi borcu ödeme

Tc kimlik no ile kredi kartı ile borç ödeme işlemleri hakkında bilgiler

Gelir İdaresi Başkanlığı İnternet Vergi Dairesi uygulamalarında anlaşmalı bankaların kredi kartları ile aşağıdan yazacağım borçları ödeyebiliyor taksitlendirme yapabiliyorsunuz. Öncelikle bu borçlar hangileri sizlere onlardan bahsedeyim.

vergi borcu ödeme k.karti ile

1-İnternet Vergi Dairesi kullanıcı kodum ile giriş yapıp 6111 sayılı kanun kapsamındaki yapılandırılmış borçlarımı kredi kartları ile edemek istiyorum >>>>>TIKLAYINIZ

2-Tc kimlik numarası ile 6111 sayılı kanun kapsamındaki borçları kredi kartı ile ödemek istiyorum.>>>>>>TIKLAYINIZ

3-Motorlu taşıtımın plaka ve tescil tarihi bilgileri ile giriş yapıp 6111 Sayılı Kanuna göre k.kartı ile ödemek istiyorum…>>>>>TIKLAYINIZ

4-Tescil dosya numarası tahakkuk fişi ile 6111 sayılı borçlarımı kredi kartı ile ödemek istiyorum >>>>>TIKLAYINIZ

Genel olarak tüm borçlar kredi kartı ile ödeniyor. Tıkladığınız linkler hep aynı sayfaya gidecek orada resimler üzerinde de 4 şekilde kredi kartı ile borç ödeme seçeneklerinden, siz kendinize en uygun olanı seçerek ödeme yapabilirsiniz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no ile vergi borcu ödeme ttnet borç sorgulama tc kimlik no ile,kredi kartı borç sorgulama tc kimlik no ile,vergi borcu sorgulama tc no ile,tahakkuk fiş no öğrenme,tahakkuk fişi sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc kimlik no ile vergi borcu ödeme makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.