Tc kimlik no ile trafik borcu sorgulama

Tc kimlik numarası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Artık devir değişti arkadaşlarım. Otoban yolundan giderken ne durduran var nebişey var bi bakıyorsunuz adınıza adresinize trafik cezası gelmiş. Eskiden durdurulurdunuz artık durdurulmuyorsunuz cezalar arkanızdan geliyor. Bu arada siz eğer adresinizi değiştirdi iseniz vay halinize. Yüz ceza puanını aşarsanız belgelerinize 2 ay süre ile el konuluyor. Bu tür durumdan kurtulmak için sorgulama yapabileceğiniz bir yer var değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Size bilgi olarak vereyim ki sonrada ağlamayalım :) Bu arada bu sorgulama ile adınıza kesilen cezanın süresi geçmemiş ise indirimden de yararlanarak ödeme yapabiliyorsunuz.

trafik ceza

Öncelikle bir yıl içinde yediğiniz cezaların kaç ceza puanı olduğunu, kaç kere ceza yediğinizi sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

EHLİYET CEZA PUANIMI SORGULA>>>>>>TIKLAYINIZ

not:Sorgulama türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılacağı için e-devlet şifresini edinmeniz gerekiyor bilginiz olsun.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no ile trafik borcu sorgulama tc kimlik no ile trafik cezası sorgulama,trafik cezası sorgulama tc kimlik no ile,trafik borcu sorgulama,tc no ile trafik ceza sorgulama,tc ile trafik borç sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc kimlik no ile trafik borcu sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc kimlik no ile trafik borcu sorgulama” için 1 yorum

  1. koray cörüt diyor ki:

    nekadar borcum görünüyor

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.