Tc kimlik no ile trafik borcu sorgulama

Tc no ile araç trafik ceza borcu sorgulama, arabamın toplam borçlarını nasıl sorgular ve öderim. Trafik ceza borcum ne kadar olmuş ?

Tc kimlik numarası ile trafik ceza sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Artık devir değişti arkadaşlarım. Otoban yolundan giderken ne durduran var nebişey var bi bakıyorsunuz adınıza adresinize trafik cezası gelmiş. Eskiden durdurulurdunuz artık durdurulmuyorsunuz cezalar arkanızdan geliyor. Bu arada siz eğer adresinizi değiştirdi iseniz vay halinize. Yüz ceza puanını aşarsanız belgelerinize 2 ay süre ile el konuluyor.

Bu tür durumdan kurtulmak için sorgulama yapabileceğiniz bir yer var değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Size bilgi olarak vereyim ki sonrada ağlamayalım :) Bu arada bu sorgulama ile adınıza kesilen cezanın süresi geçmemiş ise indirimden de yararlanarak ödeme yapabiliyorsunuz.  Öncelikle bir yıl içinde yediğiniz cezaların kaç ceza puanı olduğunu, kaç kere ceza yediğinizi sorgulamak istiyorsanız aşağıdaki link size yardımcı olacaktır.

EHLİYET CEZA PUANIMI SORGULA>>>>>>TIKLAYINIZ

not:Sorgulama türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapılacağı için e-devlet şifresini edinmeniz gerekiyor bilginiz olsun.Yorum Gönder