Tc kimlik no ile ssk sorgulama

Tc kimlik no numarası ile Ssk hizmet dökümü sorgulama ve öğrenme işlemleri Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının her biri için özel olan ve devlet veritabanında kişi ile birlikte eşleşen sorgulamalardan bugün sizlere ssk gün sorgulama işlemlerinden bahsedeceğiz. Aslında daha önceden sizlere tc kimlik numarası ile ssk sgk sorgulama işlemlerinden bahsetmiştik. Olaki bu başlıkla aradığınızda da google üzerinden sitemize girmeniz için bir kez daha açma kararı aldık bu konuyu. Ama açıklamaları daha önceki açtığımız konudaki içerikle aynı yapacağız. Bu konuda da sıkıntınız ve sorunuz olur ise lütfen çekinmeden bizlere bildiriniz.

E devlet sistemine girişle ssk sorgulama konusunda sizlere daha önceden E devlet ile sisteme girerek nasıl sorgulama yapacağınızı anlatmıştık. Eskiden Tc ile Tc kimlik ile sisteme yani EGSM sitesine giriş yaparak sorgulamayı tc ile yaptırıyorlardı. Devlet babacımız bu siteyi güncelliyoruz bakımdayız şeklinde açıklama ile kapattı ve insanların tamamı artık SSK HİZMET SORGULAMA işlemlerini E devlet sistemi üzerinden yapıyorlar. Ha ne zaman açılacak net olarak bir bilgi mevcut değil. 

İlgili siteyi arayarak girmeye çalışytığınızda sgk.gov.tr sitesi üzerinden E-Hizmetler uygulamasının sadece türkiye.gov.tr adresi üzerinden verildiği bilgisi var dolayısı ile mecburen sizler E devlet şifresi edineceksiniz. 

E-DEVLET ŞİFRESİ NASIL ALINIYOR 

Yukarıdaki link yardımı ile sizlerde e devlet şifrelerinizi nasıl alacağınızı öğrenebilirsiniz. Şimdi buraya kadar herşey tamam ise ve tc kimlik ile artık ssk sorgulaması yapılamadığına göre sizleri E devlet şifresi ile nasıl sorgulama yapılıyor ona yönlendireyim. 

E DEVLET SİSTEMİNE GİRERKEN

PTT Müdürlüklerinden almış olduğunuz şifrelerinizi öncelikle unutmayacağınız bir şekilde bilindik ( sadece sizin bildiğiniz ) şifre kombinasyonundan geçiriniz. Bunu yaptıktan sonra ( size ilk girişte şifrenizi değiştirin diye soracak daha sonra diyebilir, yada değiştirebilirsiniz onun için bu bilgileri veriyorum ) aşağıda bulunan linke giriş yapınız. Hatta ilk olarak aşağıdaki linke giriş yapınız ki direkt ilgili sayfaya yönlenin.Aşağıda sitemizde daha önce açmış olduğumuz konu ile sizlere resimli olarak çok detaylı şekilde edevlet şifresiyle ssk sorgulama işlemini anlattım. Sorun yada sıkıntı yaşar iseniz lütfen bana konu üzerinden Facebook yorumları ile ulaşınız. Lütfen hiç kimseye kişisel bilgilerinizi tc, e devletl şifrelerini hiç kimseye hiç bir siteye vermeyiniz. Saygılarımla TCİLESORGULAMA.COM

E-DEVLET ŞİFRESİ İLE SSK SORGULAMA

 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verileTc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.


Tc kimlik no ile sigorta sorgulama

Tc kimlik no ile sigorta sorgulama

Tc kimlik numarası ile sigorta sorgulama öğrenme hakkında bilgiler Tc kimllik no ile sigortalılığınızı sorgulamanız mümkün, hem

İsimle Tc Kimlik Sorgulama

İsimle Tc Kimlik Sorgulama

İsimle tc kimlik no öğrenme 2014 İsim soyisim ile bir kişinin tc kimlik numarasını öğrenme sorgulama

TC kimlik ile ehliyet sorgulama

TC kimlik ile ehliyet sorgulama

TC kimlik ile ehliyet sorgulama TC kimlik ile ehliyet sorgulama için aşağıda vereceğimiz linki tıklamanız yeterli

Tc Kimlik No ile Adres Bulma

Tc Kimlik No ile Adres Bulma

Tc Kimlik no ile adrres bulma, tc kimlik no ile adres öğrenme, tc kimlik no ile

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama Tc kimlikle dava dosya sorgulama, Tc Kimlikle Mahkeme sorgulama Adıma açılmış

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama

Tc kimlik ile boşanma dava sorgulama Tc kimlikle dava dosya sorgulama, Tc Kimlikle Mahkeme sorgulama Adıma açılmış

Tc kimlik ile Vergi borcu sorgulama

Tc kimlik ile Vergi borcu sorgulama

Vergi dairesine borcum var mı ? Var ise adıma tahakkuk ettirilmiş bor ne kadar nasıl sorgular

Tc kimlik no ile avea borç sorgulama

Tc kimlik no ile avea borç sorgulama

Tc no ile Avea borç sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler Hit çekmek adına bu internet sitelerinin yaptığını

Tc kimlik no ile istirahat ücreti sorgula

Tc kimlik no ile istirahat ücreti sorgula

Rapor parası sorgulama tc kimlik numarası ile mümkün mü ? Rapor parası sorgulama e-devlet üzerinden yapılmaktadır ve sorgulama yapabilmek için e-devlet şifrenizin olması gerekir. Genel olarak istirahat parası ya da


Yorum Gönder