Tc kimlik no ile ssk sorgulama

Tc kimlik no numarası ile Ssk hizmet dökümü sorgulama ve öğrenme işlemleri

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlarının her biri için özel olan ve devlet veritabanında kişi ile birlikte eşleşen sorgulamalardan bugün sizlere ssk gün sorgulama işlemlerinden bahsedeceğiz. Aslında daha önceden sizlere tc kimlik numarası ile ssk sgk sorgulama işlemlerinden bahsetmiştik. Olaki bu başlıkla aradığınızda da google üzerinden sitemize girmeniz için bir kez daha açma kararı aldık bu konuyu. Ama açıklamaları daha önceki açtığımız konudaki içerikle aynı yapacağız. Bu konuda da sıkıntınız ve sorunuz olur ise lütfen çekinmeden bizlere bildiriniz.

Tc kimlik no şifresiz sigorta Ssk Sgk hizmet dökümü döküm sorgulama

Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk  hizmet dökümü sorgulamaişlemlerinin  nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadan işlemleri anlatıyorum size.

SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor.

TC ile ssk dokumu

Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor.

Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde  ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no ile ssk sorgulama tc no ile ssk sorgulama,ssk sorgulama t c kimlik numarası ile,tc kimlik no ile sigorta sorgulama,sigorta sorgulama t c kimlik numarası ile,ssk kimlik sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc kimlik no ile ssk sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc kimlik no ile ssk sorgulama” için 11 yorum

 1. sebahattin çavuş diyor ki:

  sikortam öpeniyormu

  • admin diyor ki:

   Selamlar Sebahattin Çavuş,

   Konumuzda ssk sorgulamasını yapabildiğiniz gibi sonuçta size verilecek olan bilgiler ile sigortanızın yatırılıp yatırılmadığınıda görebileceksiniz. Yapamazsanız ve sıkıntı yaşarsanız lütfen konumuza yazınız.

   Saygılar.

 2. engin gürel diyor ki:

  sigota ödeniyormu

 3. engin gürel diyor ki:

  babam fefat etti 520 sigortası var ennemi olabilirmi malunen

 4. şerif diyor ki:

  ben şerife 1962 doğumluyum.sigorta başlamadan önce 2 çocuğum olduktan sonra sigortam 01/02/1997ay da sigorta başladı. 3666 gün pirim yatırıldı.emekli olabilirmiyim.!çocuk borçlanması bizede varmı? cvp bekliyorum.teşekürler.

 5. şerif diyor ki:

  ssk başladıktan sonra,doğum yapan bayanlara çocuk borçlanması yasası çıkarılıyorda neden!!! ssk başlamadan önce doğum yapan bayanlara haksızlık yapılıyor.bu bizimde hakkımız?bu soruma cvp bekliyorum.teşekürler.

 6. gürkan diyor ki:

  26 Haziran 1989 tarihi itibarı ile sigorta başlangıcım var..Yaş ve gün olarak pirimim nedir..Ne zaman emekli olmam lazım..

 7. ahmet baş diyor ki:

  sgk sorgulama

 8. ahmet baş diyor ki:

  sgk öyrnmek istiyorum

 9. Ümit diyor ki:

  ne kadar sigortam ödendi.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.