Tc kimlik no ile sigorta sorgulama

Tc kimlik no ile ssk ve sigorta sorgulama işlemleri nasıl yapılıyor ?

Tc kimlik numaraları ile sigorta sorgulaması işlemlerini üstelik şifresiz olarak yapabiliyorsunuz. Bunun için yapılacak olan şeyleri ve aşamaları sizlere konu olarak anlatayım. Hoş daha önceden de bu içeriği kullanmış ve anlatmıştım sizlere. Bilmeyenler için bir kez daha tekrar etmekte fayda var diye düşünüyorum.

Tc ile Ssk ve Sgk sorgulaması ve numaraların gün toplamlarını öğrenme işlemleri hakkında bilgiler.

Tc ile sorgulama sitesi olarak sizlere vatandaşlık kimlik numaralarınız ile nasıl sorgulama yapacağınız hususunda bugün ” tc ile ssk sorgulama ” hakkında bilgiler vereceğiz. Vatandaşlık numaraları herkes için ayrı ayrı kişisel olarak tüm vatandaşlara verilmiş ve tahsis edilmiştir. Bu vatandaşlık numaraları ile bugün ssk gün toplamının nasıl sorgulayacağı konusunda şunları söyleyebiliriz.

Öncelikle ssk kimlik numaralarınızın yazdığı nüfus cüzdanlarınızı yanınıza alıyor ve hemen aşağıda sizler için verdiğimiz linke bakıyorsunuz. Dileyen tıklayabilir dileyen ise browserine yapıştırarak ilgili adrese de gidebilir.

https://esgm.sgk.gov.tr/Esgm/

Buradaki adrese gerekli bilgilerinizi eksiksiz olarak doldurduktan sonra sorgulamanızı gerçekleştiriyorsunuz. Ekranın sağ bölümünden sizin sigortalılık durumunuza den gelen yeri tıkladığınızda ise son 12 ayda ne kadar sigorta priminiz yatmış kaç para üzerdinden yatmış hepsini görebiliyorsunuz. Konu ile alakalı sıkıntı yaşayan ve bilgi isteyenlere yardımcı olabiliriz. Konunun altına sizler için resimde atıyoruz sağ taraftan hizmet dökümü 4a dediğimde ( benim dökümüm öyle çıkıyor ) sorgulamayı saniyeler içinde yapabildim.

tcilesorgulama.com

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no ile sigorta sorgulama seseka gün sorgulama,seseka sigorta,seseka,sesekasorgulama,tece ile sigorta sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc kimlik no ile sigorta sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc kimlik no ile sigorta sorgulama” için 5 yorum

 1. cuma diyor ki:

  sesekayı nezaman istiyorum

 2. cuma diyor ki:

  seseka ne zaman alacağını

 3. selahattin sütay diyor ki:

  özürlü maaşımın dökümanını örenmek istiyorum

 4. muhammed harun gönül diyor ki:

  şuanda sikortamın yattıgını göremiyorum yatıp yatmadıgını ögrene bilirmiyim

  • admin diyor ki:

   Selamlar Muhammed harun gönül, tabiki görebilirsin yatıp yatmadığını. Burada sana sigorta sorgulama işlemini anlattık ya oradan sorguladığında en son hangi ay yattığğını görebilirsin. Bu arada bir iki ay geriden takip ediliyor bilgin olsun. Yani sen Temmuzdasın orada mayıs ayını görürsün.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.