Bilgi : Kimlik bilgileriniz ve no ile sigorta hizmet dökümü sorgulama


Tc kimlik no ile sigortalı hizmet dökümü sorgulama ve öğrenme işlemleri hakkında bilgiler Tc kimlik numaralarınız ile sigortalılık sürenizi hizmet dökümünü, hangi işyerinde çalıştığınızı ( işyerlerinin sicil numaraları yazıyor isimleri değil bilginiz olsun ) çalıştığınız aylarda kaçar gün gösterildiğinizi, giriş çıkış tarihlerinizi ve en önemlisi sigortalılık gün toplamı hizmet sürenizin tamanını öğrenebilirsiniz.

4A- sorgulaması yapmak artık tc kimlik numarası ile gayet kolay arkadaşlarım. Sizlere daha önceki Ssk Sgk Hizmet dökümü sorgulama işlemleri hususunda detaylı olarak anlatmıştık.

Dileyen arkadaşlarımız bu konuya ulaşarak gerekli sorgulamaları tc kimlik numaraları ile birlikte zahmetsizce gerçekleştirebilirler. Sıkıntı yaşar yada şurayı yapamadım noktasında takılmalarınız olur ise lütfen bu konunun altından bana ulaşın ben sizlere yardımcı olayım. TCİLESORGULAMA Yukarıda bahsettiğimiz konuda anlattıklarımızı burayada ekliyoruz dileyen bu konu üzerdinden de yararlanabilirler.

Tc kimlik no şifresiz sigorta döküm sorgulama

Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarak online şekilde ssk  hizmet dökümü sorgulama işlemlerinin  nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fi tarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadan işlemleri anlatıyorum size. SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ

Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulama yapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi test ettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor.

TC ile ssk dokumu

Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım sizi otomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor. Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde  ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)