Tc kimlik no ile sgk ssk emeklilik sorgulama

Tc kimlik no girerek kimlik no ile ssk bağkur sgk emeklilik sorgulaması öğrenmesi işlemleri

Daha önceden sitemizde açtığımız bağkur emekli maaşı sorgulama konusunda belirttiğimiz üzere artık tüm emeklilerin maaşlarının tek bir link üzerinden sorgulanacağı yönündeydi. Burada da bu bilgileri tekrar etmek gerekir diye düşünüyorum. Hemen aşağıda bulunan linke tıklıyorsunuz.

TC İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULA >>>> BURADAN BAKIN

Açılan sayfadan bağkurlu olanlar 4-A sigortalı olanlar ise 4-B seçeneğini seçerek gerekli bilgilere ulaşabilirler aşağıya resim ekliyorum. Babam için yaptığım sorgulamada aşağıdaki gibi bir bilgi içeren resme ulaştım. Buradan aylık miktarı ne kadar ödeneceği ek ödeme miktarı kesinti miktarı göstergesine kadar görünüyor. Sıkıntı yaşayan ve yapamayan olursa lütfen konu altından bana ulaşsın.

emekli maasi sorgulama

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no ile sgk ssk emeklilik sorgulama emeklilik sorgulama tc kimlik no ile,tc no ile emeklilik sorgulama,ssk emeklilik sorgulama tc kimlik no,ssk emeklilik sorgulama tc kimlik,tc kimlik ile emeklilik sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

le = window.adsbygoogle || []).push({});
Tc kimlik no ile sgk ssk emeklilik sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc kimlik no ile sgk ssk emeklilik sorgulama” için 2 yorum

  1. abdi diyor ki:

    0.8.15.1988 ssk var nezaman emekli olabilirim bizler yaş vurdumu ben emekli olmak istiyorum bu konuda bana yardımcı olun yaşım 41bir olmuş bu emekli yaşınımı bekleyecem

  2. ugur diyor ki:

    emekli oldugum kesin.ek ödeme rakamıda görünüyor e devlete baktıgım zaman,fakat maaşım görünmüyor.ek ödeme görünürken maaşımın görünmemesi tuhafmı acaba?

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.