Cilt Numarası Sorgulama bulma mümkün mü işte cevabı


TC Kimlik No ile Cilt Numarası Sorgulama
Günümüzde internetin yaygın kullanılmasıyla birlikte her türlü sorumuza cevap veren internet ortamında pek çok TC kimlik numaralı sorgulara rastlamak mümkün.. TC kimlik numarası ile baba adı öğrenme seçeneği bile mevcut.

Böyle garip arama numaralarına inanmayın. Önceleri seri no ve cilt numaraları olmadan da TC Kimlik numarasına ulaşılabilirken, şimdi güvenlik amaçlı TC kimlik numarasına ulaşmak için Seri no, cilt no, aile sıra no gibi bilgilere ihtiyaç duyuluyor.
Bu yüzden TC Kimlik numarası ile cilt numarası sorgulama seçeneği yanlıştır. Sizler zaten cilt numaranıza ihtiyaç olduğu esnada kimliğinizden ulaşabilirsiniz. Kimliğiniz kaybolduğu takdirde en yakın nüfus müdürlüğünden yenisini çıkarmanız gerekir.

Eğer daha acil cilt numarasına ihtiyacınız varsa birinci derece yakınlarınızdan ulaşabilirsiniz.
Sizler de TC kimlik no ile cilt numarası sorgulama seçeneği gördüğünüzde doğru netice alamayacağınızı hatta hiç netice alamayacağınızı bilmelisiniz. Bu şekilde gördüğünüz başlıklara ise inanmayın. Resmi bilgilere rahatlıkla ulaşma yolu olan E devlet şifrenizi alarak pek çok konuda bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)