Tc kimlik no başkasının eline geçerse

Tc kimlik numarası başkasının eline geçerse ne olur ?

Merhabalar arkadaşlarım, sitemiz tcilesorgulama.com üzerinden sizlere tc ile yapılabilecek sorgulamaları gün gün aktarmaya çalışıyorum. Bir arkadaşım bana tc kimlik numarası başkasına ait ise ve bir başkasının eline geçerse neler yapılabilir nelere dikkat etmek gerekir diye bir soru yöneltti. Şimdi arkadaşlarım sizemit üzerinden saten şifresiz olarak yapılabilecek tc ile ilgili sorgulamaları veriyoruz.

yardrim

Ha sadece tc kimlik numaram onun elinde dolayısı ile ismimi soy ismimi de biliyor diyorsanız sitemiz üzerinden şifresiz ve isim soyisim artı tc ile yapılabilecek tüm sorgulamaları, örneğin, hizmet dökümünüzü yapabilir, sigorta numaranızı öğrenebilir.

Onun haricinde sadece tc kimlik numaraları ile adınıza sahtekarlık yada ona benzer birşeyin yapılabileceğini düşünmüyorum. TCİLESORGULAMA.COM

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc kimlik no başkasının eline geçerse tc kimlik no başkasının eline geçerse,tc kimlik numarası başkasının eline geçerse,tc kimlik numarasını başkası öğrenirse,kimlik bilgilerim başkasının eline geçti ne yapabilirim,tc no birinin eline geçerse ne olur makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc kimlik no başkasının eline geçerse makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.