Tc kimlik ile ssk prim sorgulama

Tc kimlik ile SGK SSK hizmet dökümü, prim rapor ceza ve diğer yapılabilecek sorgulamalar hakkında bilgiler Merhabalar değerli Tc ile Sorgulama kullanıcıları, sizlere sitemiz üzerinden Tc kimlik numaralarınızı kullanarak bir çok sorgulama işlemlerine nasıl ulaşabileceğiniz hakkında araştırarak ve resimler ekleyerek en anlaşılır şekilde konularımızı ulaştırıyoruz. Gelen yorumlara baktığımızda ne denli güzel ve düzgün bir iş yaptığımızı anlıyoruz. Sizlere bugün tc kimlik no ile ssk prim sorgulama işlemlerinin nasıl yapılacağını anlatmadan önce, sitemizde daha önceden açtığımız bağzı konu başlıklarını vermek istiyoruz. SSK AÇTIĞIMIZ BAĞZI BAŞLIKLAR ( Bu başlıklara tıklayarak ilgili konulara gidebilirsiniz. )

Tc ile mahkeme dosyası sorgulama

Askerlik muayenesi sorgulama

Edevlet şifresi sorgulama

Edevlet ile askerlik sorgulama

Ne zaman muayene olabilirim

Adıma kayıtlı kaç hat var ?

E devlet ile ssk sorgulama

Yukarıda belirttiğimiz konu başlıklarını çok fazla olmadı arkadaşlarım sitemize açalı, bu konu başlıklarından size uygun, yararlı olacağını yada merak ettiğiniz sorgulamaları isterseniz linklere tıklayarak yapabilirsiniz. Şimdi geliyoruz asıl konumuza arkadaşlarım. Sizler tc kimlik no ile ssk prim sorgulama işlemlerini aşağıdaki şekilde yapabilirsiniz. E-DEVLET ŞİFRESİNE SAHİP İSENİZ E DEVLET İLE SORGULAMAK İÇİN
E devlet şifresi SİZLERE 4A sigortalı hizmet dökümü sorgulamaşilemlerinin nasıl yapıldığını çok kısa anlatayım arkadaşlarım. Babam 3600 günden emekli olmuştu 1948 doğumlu olan babamınbilgileri ile giriş yapıp sizlere anlatıyorum olayı. Öncelikle hemenaşağıda bulunan linke giriş yapıyorsunuz. E DEVLET İLE SSK SGK 4A HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ Sisteme giriş yapar yapmaz yukarıdaki sayfa, aşağıdaki resimde göründüğü üzere sizin toplam günsayılarınızı ve tüm bilgilerinizi size liste halinde bildirecektir. Sağ üst köşeden barkodlu olarak bubelgeyi oluşturabilir resmi işlemlerde kullanabilirsiniz. Onun haricinde Barkodlu belge oluşturun sağında bulunan yazdır butonu ile isterseniz yazıcılarınızdan çıktı da alabilirsiniz. Güvenlik gerekçesi ilebabamın kişisel bilgilerini aşağıdaki resimden gizledim. Çok kolay şekilde hizmet dökümlerinizi alabilirsiniz bu arada şunuda belirtmekte fayda var. Diyelim ki şu anda biz 2013 yılının 7. ayındayız. Sizancak 5. ayın yatırılan ve gösetrilen sigortalarını görebilirsiniz. 7. ayın sonunda 6. ayım bildirgesi tahakkuk ettirileceği için sistem geriden takip ediyor. Bunu belirtelim sonra vay sigortamızgösterilmemiş neden yatırılmamış demeyin bilginiz olsun :)   TC KİMLİK NO İLE SORGULAMA YAPMAK İSTİYORSANIZ Bugün sizler için şifresiz olarak sadece kimlik numaralarınızı cilt no ve doğum yeri bilgilerinizi kullanarakonline şekilde ssk  hizmet dökümü sorgulamaişlemlerinin  nasıl yapılacağını anlatacağız. Hatırlarsanız fitarihinde ( 5 yıl kadar önce belkide daha fazla tam hatırlamıyorum ama yakın bi zaman ) sıralara girilerek alınıyordu bu uygulamalar. İnsanı gereksiz zaman kaybından kurtarıyor bu tür uygulamalar değerlitcilesorgulama.com kullanıcıları ve misafirleri. Lafı daha fazla dolaştırmadan işlemleri anlatıyorum size. SSK HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>>TIKLAYINIZ Yukarıdaki bağlantıya tıkladığınızda sizi bir sayfaya yönlendirecek ben kendi bilgilerimi girerek bi sorgulamayapıyorum. Hem bağlantı çalışıyor mu işlemler doğrumu onuda test etmiş olacağım. Evet çalışıyor şimdi testettim. Beni yönlendirdiği sayfadan normal ssk lı birisinin seçeceği yer aşağıdaki resimde görünüyor. TC ile ssk dokumu Resimde Hizmet Bilgisi yazan yerin altında Hizmet Bilgisi 4-A yazan yere tıkladığınızda arkadaşlarım siziotomatik olarak gün toplamlarınızı gösteren sekmeye yönlendiriyor. İsmimi ve kişisel bilgilerimide kapattım tabiki. Bu arada test etmiş olduk. Sistem gayet stabil ve hızlı olarak çalışıyor. Dip not olarak şunuda söyleyim sizlere arkadaşlarım. Buradan içinde bulunduğunuz ayın ssk primlerini göremediğinizde  ” ssk primlerim yatmıyor mu gösterilmiyor mu “ diye düşünmeyin. Bu sistemde bir ay geriden takip ediliyor bilginiz olsun.
     Yorum Gönder