Ehliyetimi aldım mı ? TC kimlik ile ehliyet sorgulama sonuçlarını öğrenme


TC kimlik ile ehliyet sorgulama TC kimlik ile ehliyet sorgulama için aşağıda vereceğimiz linki tıklamanız yeterli oluyor. Aracınızla ilgili kasko bilgileri, trafik cezaları gibi pek çok bilgiye ulaşabileceğiniz bu işlemleri görmek için e devlet şifrenizin muhakkak bulunması gerekiyor. TC kimlik numarası ile ehliyet sorgulama için de gerekli olan e devlet şifresi diğer tüm resmi işlemler için de gerekli olacağı için hiç vakit kaybetmeden en yakın postaneden e devlet şifrenizi 2 TL gibi cüzi bir ücret karşılığında almanız gerekiyor. Daha sonra da aşağıdaki işlemleri anlattığımız şekilde sizler de yapabilirsiniz.

TC kimlik ile ehliyet sorgulama için de e devlet sitesine girmeniz gerekirken profil oluşturmadan ve giriş yapmadan bu bilgilerin insanlarla paylaşılması mümkün değil. Bu açıdan e devlet dışında trafik ile ilgili bilgileri alabileceğinizden bahseden sitelere itimat etmeyiniz. TC kimlik numarası ile pek çok sorgulamanın yapıldığı günümüzde hemen hemen tüm sorgulamalar, e devlet üzerinden yapılmaya başlandı. Sizler de vakit kaybetmeden tüm trafik ve araç bilgileriniz için aşağıdaki linki tıklayarak e devlet şifreniz sayesinde işlemlerinizi kolaylıkla yapabileceksiniz.   Ehliyet sorgulama işlemlerini ve bir çok sorgulamayı türkiye.gov.tr sitesi üzerinden yapabiliyorsunuz bunun için BURAYI tıklayabilirsiniz.  Kazasız ve belasız günlerde yeni aldığınız ehliyetlerinizi kullanmanızı canı gönülden diliyorum. Allah Kaza bela vermesin inşAllah.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)