Su faturası borcu sorgulama ve ödeme işlemleri


Tc kimlik numarası ile su faturası sorgulama, öğrenme ve kredi kartı ile ödeme işlemleri

Şimdi diyorum ya ben bilgileri sağdan soldan almıyorum araştırarak yazıyorum. İnce eleyip sık dokuyorum diye. Su ödeme işleminide araştırdım. Birgün işyerine geldiğimde suların kesik olduğunu gördüm 🙂 Genel birşeydir dedim ama 23.45 tl su faturasını yatırmamışım. E bu sıcaklarda kim gidecek su borcunu öğrenip yatıracak anam zor iş dedim ve internetten Mersin su ödeme diye yazdım bana öncelikle emeksi.meski.gov.tr sayfası geldi.

Eski bir faturadan abone numaramı buldum ve sorgula dediğimde bir fatura ödemesinin geciktiğini gördüm. Aynı anda sorgulama yapıp k.kartım ilede ödeme yaptım akşam üstüne gelip açtılar. Ben buradan sizlere Mersin bölgesini örnek olarak gösterdim ama sizler google amca aracılığı ile hangi şehirde iseniz örneğin Adana, Adana sular idaresi yazarak resmi sitesine girerseniz oradan su faturalarını sorgulayabilir ve borçlarınızı k.kartı ile ödeyebilirsiniz.

MERSİN MESKİ SU FATURASI SORGULAMA K.KARTI İLE ÖDEME >>>> TIKLAYINIZ

NOT: Su faturası sorgulama işlemlerinde belediyeler ve resmi kurumlar genelde TC kimlik numarasını istemiyorlar. En azından su faturası ödemede istemediler abone no istediler bilginiz olsun.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)