SSK MAAŞ SORGULAMA ( SGK EMEKLİ MAAŞI ÖĞRENME )


SSK MAAŞ SORGULAMA ( SGK EMEKLİ MAAŞI ÖĞRENME )

Tc kimlik numaralarınız ile sizler şifreli e devlet şifresi ile ve şifresiz olarak ssk maaş sorgulama ve sgk emekli maaşı sorgulama işlemleri yapabileceğinizi biliyor musunuz ? Şimdi sizlere her iki halde de nasıl sorgulama yapılıyor bunları tek tek anlatmak istiyoruz.

Öncelikle Tc İle SSK maaş sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ona bir bakalım Sosyal GÜvenlik Kurumu SGK‘dan emekli olan kişiler Tc kimliknumarasını girerek sorgulama yapabilirler ve ne kadar maaş aldıklarını öğrenebilirler. İnternet ortamından Tc Kimlik numaralarınızı girerek bağkur, sgk ve ssk emekli maaşlarınızı, maaşlarınızın ne kadar olduğunu sorgulamanız mümkün. bunun için hemen aşağıda bulunan linke tıkladıktan sonra ilgili sayfaya yönlendirileceksiniz.

Onuda sizlere tek tek açıklamak istiyorum.

TC İLE EMEKLİ MAAŞI SORGULA BURADAN

Browserinizde açılan sekmede sizlere yöneltilen soruları cevaplayıp güvenlik kodununuzuda gireceksiniz. Girdikden sonra karşınıza aşağıdaki gibi bir erkan gelecek. Sgk Ssk Emeklileri 4-A Seçeneğinden emekli aylık bilgilerini sorabilirler.

E devlet şifresi kullanarak emekli maaşı sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler Hemen hemen artık herkes sitemiz üzerinden sizlere vakit buldukça araştırarak ve resimlerle bilgiler vererek sorgulamalara bakmaya başladı. Bizler bu sorgulamaları sizler için en anlaşılır ve en yalın hali ile aktarmaya çalışıyoruz. Tüm konuları kendimiz özenle hazırlıyoruz. Sisteme giriş yapabiliyorsak, yada konu başlığında ne anlatıyorsak öncelikle kendimiz test ediyoruz arkadaşlarım.

SGK HABERLERİ  sitemiz,üzerinde sağdan soldan alınan alıntılı tek konu bulamazsınız. Şimdi sizlere e devlet şifresi olan emekli amcalarımıza nasıl emekli maaşı sorgulama yapılacağını anlatacağız.   Elinizde e devlet şifresi mevcut ise öncelikle aşağıdaki linke şifreleriniz ile giriş yapıyorsunuz. Bu arada şunuda anlatayım sizlere arkadaşlarım.

Normal sigortalı olarak emekli oldu iseniz 4A emeklilik sorgulama için >>>>TIKLAYINIZ

4b Emekli oldu iseniz sorgulamak için >>>>>>TIKLAYINIZ

4c Emekli oldu iseniz sorgulamak için >>>>>>>>>>>TIKLAYINIZ

Babam 4A emeklisi olduğu için eklediğim resimde yine kişisel bilgileri kapattım. Konu ile ilgili sorunuz olursa lütfen çekinmeden bana bu sayfadan yorumla ulaşınız yardımcı olayım sizlere.

Emeklileri de unutmuş değiliz arkadaşlarım. Sitemiz üzerinden sizlere emeklilik ile ilgili haberleri de sunuyoruz. Lütfen sitemizi takipte kalın. Her türlü düşünce öneri ve sorunlarınızı bizlere iletebilmek adına konularımızın altından yorumlarınızla bizlere ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)