Siteniz tcilesorgulam.com tüm sorgulamaları sizlere anlatıyor


Sgk Ssk Bağkur E devlet Tc ile sorgulamalar tc kimlik numarası öğrenme ile ilgili çözüm noktanız www.tcilesorgulama.com

Değerli misafirlerimiz, sitemizin sizlere açılma mevzusundan bahsetmek istiyorum. Biraz hikaye gibi anlatmak istiyorum maksat ekşın olsun 🙂 babamı 3600 günden emekli ettik yaklaşık olarak 10 yıl kadar önce. Birgün 600 tl aldığı maaşı için kendisine 100 tl ödenince tabiki ilk beni aradı. Bende araştırarak e-devlet şifresini kendisine aldım ve maaşındaki kesintinin SGDP PRİM BORÇLARI yüzünden olduğunu öğrendim. Vergiden düşmek ve kaçmak için kardeşimizin torna atölyesini onun üzerine yapmıştık. Sağolsun Devlet Baba’da bunları 5 yıl sonra toplu olarak kesmeye karar vermiş. Neyse, ben yıllarca muhasebe görevinde bulunmuş ve bu işleri iki yıl öncesine kadar bırakmış birisi olarak bu siteyi açmaya karar verdim. Açtımda tabiki. İstedim ki hit çekmek için başlıkları aramalara göre açmış fakat  hiçbir bilgi vermeyen sitelerin yerine ne varsa sizlere onu yazayım. Yani  Tc ile sorgulama hususundaki bilgileri doğruyu yazayım istedim.

TC İLE SORGULAMA

SİTEMİZDE YER ALAN SORGULAMA VE ÇÖZÜM KATEGORİLERİ

  1. TC İLE EMEKLİLİK SORGULAMALARI
  2. TC İLE SGK SORGULAMALARI
  3. TC İLE SSK SORGULAMALARI
  4. TC İLE BAĞKUR SORGULAMALARI
  5. TC İLE E DEVLET SORGULAMALARI
  6. TC İLE UYAP SORGULAMALARI

logo

Birşey araştırdığımda örneğin tc ile hizmet dökümü sorgulama dediğimde birbirinden tonla sitenin aslında bizleri sağa sola yönlendirerek hit çektiğini ve çok fazla ve açıklayıcı bilgi vermediğini gördüm. Dedim ki; ben açıyrum ve herkese olan bilgileri tüm samimiyetimle ve anlaşılır bir dille yazıyorum. Sitemde çok fazla konu yok arkadaşlarım. Malumunuz araştırarak görsel ekleyerek ve deneyerek yapmak biraz zaman alıyor. Emek sarfediyorum ama, deydiğini söyleyebilirim sizlere.

Bağzı açtığım konu başlıkları şu şekilde devam ediyor yararlanmanızı istiyorum.

Tc ile haciz sorgulama
Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır
Tc ile ne zaman emekli olurum sorgulama
Tc ile hgs sorgulama
Tc ile gib sorgulama
Tc ile elektrik borç sorgulama
Tc ile 2022 sorgulama
Ssk gün sayısını öğrenmek istiyorum ?
Tc ile bağkur emeklilik hesaplama
Tc ile bağkur hizmet dökümü
Tc İle mahkeme sorgulama işlemleri
Tc ile e-devlet giriş
Tc ile iban bulma hesaplama sorgulama
Tc ile isim bulma
Tc ile ikametgah sorgulama
Tc ile haciz sorgulama
Tc ile Bağkur Borç Sorgulama
Tc ile ssk gün sorgulama
Sgk emekli maaşı sorgulama Tc İle
Tc ile bağkur emekli maaşı sorgulama
Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır
Tc kimlik ile Vergi borcu sorgulama
Tc ile ehliyet iptali sorgulama
Tc ile ehliyet ceza puanı sorgulama
Tc ile mobil hat sorgulma işlemleri
Tc ile haciz sorgulama

 

Açtığım konularıa sizler için bir kaç örnek vermek istedim. Bu sorgulamaları ylazmak biraz zaman alıyor daha öncede demiştim sizlere zaman hususunu. Ama araştırarak ve Devletin ve sorgulamaların karmaşık yapılarından sizleri kurtarmak, olabildiğince alabildiğine basit şekle indirgemeyi kendime görev adletmiş durumdayım. Umarım yaptığım işlemler hoşunuza gider ve sizler sorgulamalar hakkında bir çok bilgilere ve detaylara sayfam www.tcilesorgulama.com üzerinden ulaşırsınız.

Siteme açmadığım ve sizin öğrenmek istediğiniz herhangi bir şeyle alakalı sorgulama olur ise lütfen bana info@tcilesorgulama.com adresine ulaşın. Bana gönderdiğiniz soruları içtenlikle araştırarak cevaplayacağımı sizlere bildirmekten mutluluk duyuyorum. Yeni bir sorgulama işlemlerini anlatmak üzere şimdilik yazıma son veriyor, hepinizi saygı ile selamlıyorum.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)