Hastaneden randevu sorgulama alma


Tc Kimlik No İle Randevu Alma Sorgulama işlemleri hakkında bilgiler.

2013 yılının başlarından itibaren, Devlet hastanelerinden ( Devlete Bağlı Hastaneler ) Randevu alma işlemini Devletimiz bir online sistemi geliştirerek BURADAKi linkten yapmaya başladı. Bu durum biz, hastaneye gidecek vatandaşlar için inanılmaz bir kolaylık sağlamaktadır. Gereksiz zaman kaybınında ortadan kaldırıldığı bu sistem ile randve ualarak hastaneler hakkında kısa bilgiler edinebildiğiniz gibi, yine hastanelerin telefon bilgilerine ve adres bilgilerine de bu sistemden ulaşmanız mümkün kılınmış.

Tc No ile Online Randevu alma sorgulama işlemleri için sisteme kayıt olmanız gerekmekte. birazdan siteniz www.tcilesorgulama.com üzerinden bu konuyu sizlere görsel olarak detaylı şekilde anlatacağız.

HASTANE RANDEVU ALAMA linkine tıkladıktan sonra mhrs.gov.tr sitesinin ana sayfasına yönlendirileceksiniz. Bu sayfada önünüze gelecek olan harita dan öncelikle şehrinizi seçmeniz gerekiyor. Seçtikten sonra açılan pencereden önünüze hastahane bilgileri çıkacaktır. Bizler sırası ile bu işlemleri görsellikte katarak sizlere anlatmaya çalışalım. Öncelikle kırmızı olarak yazdığımız linke tıklıyorsunuz ve anasayfada aşağıdaki görsel gelecektir.

Biz buradaki görsel üzerinden İstanbul’u seçtik sizler için. Yine aşağıdaki resimde görüldüğü üzere hastaneler sırası ile önümüze geldi. Bu hastaneler listesinden en üstte bulunan İstanbul Anadolu Ataşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezini seçtiğimizde yani tıkladığımızda sağ alandan bu hastanenin bilgileri ve telefon numaraları gelip aşağıdaki görselde göreceğiniz şekilde de RANDEVU AL butonu görünüyor. Bu butona tıklıyorsunuz değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları.

Bu butona tıkladığınızda sistem, sizi aşağıdaki resimde görünen bölüme atacak. bu bölüm üzerinden siz Yeni üye YAZAN YERE TIKLAYACAKSINIZ.

Yeni Üye butonuna tıkladıktan sonra sistem sizden aşağıdaki resimlerde görünen bilgileri girmenizi isteyecektir. Lütfen bu alana gerçek bilgilerinizi yazınız.

BURADA SARI YILDIZLI OLARAK İŞARETLENEN BÖLÜMLERİN DOLDURULMASI KESİNLİKLE ZORUNLUDUR

iŞLEMLERİ BİTİRDİĞİNİZDE, yani kayıt olduktan sonra sistemde bu kayıt olma bilgilerinin sorulduğu yere kayıt olduğunuz bilgilerinizi girerek hastaneden randevu alabilir, doktorunuzu seçebilirsiniz. Konu ile alakalı sorun yaşayan kişilere gerekli yardım tarafımızdan yapılacaktır. Yaşadığınız sorunlarla birlikte lütfen bu konumuzun altından bizlere ulaşınız.

Saygılarımızla,

NOT: İlgili konumuzun başka sitelerde yayınlanması durumunda, bu konumuza ait aktif konu linkinin verilmesi hususunu rica ediyoruz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)