PTT kargo sorgulama Kargom nerede gönderimi nasıl bulurum ?


Tc kimlik no ile kargo  ve takip sorgulama işlemleri hakkında bilgiler

Ptt kargo sorgulama ve gönderi takibi işlemlerini google üzerinden aradığımızda devlet sitesi ile alakası olmayan bir çok firmanın başta olduğunu ve gereksiz yere yer işkal ettiğini gördük. Tüm bu siteler üzerinden sorgulama yapamıyorsunuz. Sadece Devletin resmi sitesi olan ptt.gov.tr sitesi ile sorgulama yapabilir ve öğrenebilirsiniz. Onun haricinda bununla alakalı telefon numaralarını aşağıya veriyorum buradan da bilgiler alabilirsiniz.

444 1 788 KARGO 169 SMS 1840 Lütfen ptt.gov.tr sitesi haricindeki hiçbir siteye soru sormayın ve kesinlikle tc kimlik bilgilerinizi vermeyiniz.

KARGOM NEREDE PTT TAKİP İÇİN RESMİ DEVLET SİTESİ >>>>TIKLAYINIZ

BURADAKİ ANASAYFANIN HEMEN ALTINDA gönderi takibi  Bölümü üzerinden gönderililerinizi takip edebilsiniz onun haricinde bende size yukarıdan diğer telefon numarası ile bilgi alabileceğiniz numaraları zaten vermiştim. Sağa sola her yere tc girmeyin lütfen.

Konu hakkında yardıma ihtiyacınız olur ise lütfen bu konu altından bizlere yorumlarınız ile neyi yapıp neyi yapamadığınız hususunda soruları yöneltin. Yönetimce sizlere en hızlı şekilde ptt kargo sorgulama hususunda geri dönüş sağlanacaktır.

TCİLESORGULAMA.COM

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)