Pasaport sorgulama Pasaport başvurularını kimlik no ile yapıyorsunuz


Tc kimlik numarası ile pasaport kaydı sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Artık internet ortamından e-pasaport olayıda nasibini aldı. Nasibini aldı derken artık başvurunuzu izleyebileceğiniz ve tüm aşamaları online görebileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz bir sistem var. Öncelikle her zaman ki ikazımızı bir kez daha yapmak istiyoruz. E-pasaport olayını sadece epasaport.gov.tr sitesi üzerinden takip edebileceğinizi, birinci sayfa aramasında çıkan saçma sapan sitelerin sadece bilgi odaklı olduğunu ( biz dahil ) unutmayın. Biz sizleri olabildiğince doğru şekilde hedef sayfalara yönlendirmeye çalışıyoruz. E-Pasaport olayına başvuru yapmak için öncelikle TC İLE EPASAPORT BAŞVURUSU İÇİN >>>>>TIKLAYINIZ Bu sayfaya gidiyorsunuz hemen sağ altta e-pasaporta hemen başvur butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir resim ve pencere gelecek önünüze.

Buradan sırası ile yapacağınız işlemleri sorgulayabileceksiniz. Bu pencede yazılanlara baktığımızda yeni başvurudan tutun da başvuru yapan kişilerin sonuçlarını da öğrenebileceği ortaya çıkıyor. Yen başvuru yapacağınız zamaman sizleri yönlendirdiği sayfada TC den yani Türkiye’den başvuru yapacağım sekmesini seçtikten sonra RANDEVU AL bölümü geliyor ve sizler randevu alıyorsunuz. Sistemi incelediğim kadarı ile çok stabil ve iyi çalışıyor. Herkese kolaylıklar diliyorum. TCİLESORGULAMA.COM

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

One Response “Pasaport sorgulama Pasaport başvurularını kimlik no ile yapıyorsunuz”

  1. hacer ekmen
    16 Ocak 2017, 20:16

    pasaport takibimi tc numarasıyla yapmak istiyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)