Tc ile pasaport sorgulama

Tc kimlik numarası ile pasaport kaydı sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Artık internet ortamından e-pasaport olayıda nasibini aldı. Nasibini aldı derken artık başvurunuzu izleyebileceğiniz ve tüm aşamaları online görebileceğiniz ve başvuru yapabileceğiniz bir sistem var. Öncelikle her zaman ki ikazımızı bir kez daha yapmak istiyoruz. E-pasaport olayını sadece epasaport.gov.tr sitesi üzerinden takip edebileceğinizi, birinci sayfa aramasında çıkan saçma sapan sitelerin sadece bilgi odaklı olduğunu ( biz dahil ) unutmayın. Biz sizleri olabildiğince doğru şekilde hedef sayfalara yönlendirmeye çalışıyoruz.

E-Pasaport olayına başvuru yapmak için öncelikle TC İLE EPASAPORT BAŞVURUSU İÇİN >>>>>TIKLAYINIZ Bu sayfaya gidiyorsunuz hemen sağ altta e-pasaporta hemen başvur butonuna tıkladığınızda aşağıdaki gibi bir resim ve pencere gelecek önünüze.

epasaport

Buradan sırası ile yapacağınız işlemleri sorgulayabileceksiniz. Bu pencede yazılanlara baktığımızda yeni başvurudan tutun da başvuru yapan kişilerin sonuçlarını da öğrenebileceği ortaya çıkıyor. Yen başvuru yapacağınız zamaman sizleri yönlendirdiği sayfada TC den yani Türkiye’den başvuru yapacağım sekmesini seçtikten sonra RANDEVU AL bölümü geliyor ve sizler randevu alıyorsunuz. Sistemi incelediğim kadarı ile çok stabil ve iyi çalışıyor. Herkese kolaylıklar diliyorum. TCİLESORGULAMA.COM

 

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile pasaport sorgulama pasaport sorgulama,pasaport no sorgulama,pasaport numarası öğrenme,pasaport numarası sorgulama,pasaport no öğrenme makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile pasaport sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile pasaport sorgulama” için 6 yorum

 1. HANDE YAMANOĞLU diyor ki:

  pasaport numaramı öğrenmek istiyorum

 2. ömer buluş diyor ki:

  Pasaport no su öğrenmek istiyorum

 3. ata diyor ki:

  Emniyete gidip tc kimlik no ile veriyorlar.

 4. kenan eren diyor ki:

  tc passaport nasıl oğrenebılırım

 5. serbulent sönmez diyor ki:

  pasaport gecerlikil tarihini ogrenmek istiyorum ayrıca pasaport numarami ogrenmek istiyorum

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.