Okul No Sorgulama Okul numarasını tcden bulma işlemi böyle yapılıyor


İnternette yapılabilen sorgulama türlerini araştırmaya ve sizlere bu konular ile bilgiler vermeye devam ediyoruz. İnternette yapılabilen sorgulama türlerine göz attığımız zaman tc ile sorgulamalar ön plana çıkıyor.

İnternet ortamının cep telefonu,tablet ve bilgisayarlardan kolaylıkla erişebilmesi ve aradığınız her türlü bilgiye rahatlıkla ulaşılabilmesi aranan bilgileri ve bu konular ile ilgili siteleri de çoğaltıyor. Bir sorgulama türü gözümüze çarptı.Bu sorgulama Tc ile Okul No Sorgulama 

Sizler için bir araştırma yaptık ve böyle bir sorgulama türü varmı diye? Milli Eğim Bakanlığının kendi web sitesi üzerinden böyle bir sorgulama var mı diye ancak böyle bir sorgulama bulamadık.Buraya girişte de öğrenci tc kimlik numarası ve öğrenci okul numarası şartı aranıyor. Yani bu numara bilinmeden E okul sistemine giriş yapılamıyor.

Kısacası arkadaşlar Tc ile Okul No Sorgulama diye bir sorgulama söz konusu gözükmüyor.Numaranızı unutursanız okulunuzdan öğrenmekten başka çareniz yok.

Sitemiz tcilesorgulama.com adresinden hür türlü sorgulama işlemlerine ulaşabilirsiniz. Lütfen sitemizi Sosyal Medya’dan da takip ediniz. Sorularınızı bizlere konuların altında bulunan yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Bayramda emeklilere verilecek olan maaş zamlarının yanı sıra tc kimlikle sorgulamaların tamamının nasıl yapıldığını sizlere anlatıyoruz. Lütfen sitemizi arkadaşlarınıza tavsiye ederek, Sosyal Medya alanlarından bizleri takip ederek sorularınızı gönderiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)