Tc ile okul bulma

Tc kimlik no ile okul kaydı sorgulama okul öğrenme işlemleri nasıl yapılıyor. Sizlere şimdi güzel bir uygulamadan bahsetmek istiyorum sayın veliler. Yeni sistemde çocuğunuzun hangi okula gideceğini online tc kimlik numaralarını girerek yapabiliyorsunuz. Bunun için yapmanız gereken şey e okul sistemine girerek tc kimlik bilgilerini gireceksiniz.

tc ile ekayit

TC İLE E-OKUL KAYIT SORGULAMA >>>>>TIKLAYINIZ Daha önceden ilkokul kaydı sırasında öğrenciler için okul yönetimi tarafından alınan paralarda artık tarih oluyor böylece. Vatana millete hayırlı olsun bakalım. Sistemi test ettim çalışıyor arkadaşlarım. Sıkıntı olur ise konu altından bana ulaşabilirsiniz.  

ÖNEMLİ NOT: Bu yukarıdaki resimden de görüldüğü üzere kullanıcı adı ve şifre istiyor ya arkadaşlarım. Araştırdım bunu sadece öğretmenlere giriş için yapmışlar. Okul sorgulama zamanı geldiğinde yukarıdaki sayfada size Devletin resmi sitesi bilgi verecek ve şuraya tıklayın öğrenin gibi birşey çıkacak, sizlerde oraya tc kimlik numaralarını gireceksiniz çocuklarınızın ve o zaman sorgulama yapabileceksiniz. Araştırdım çalışan memura sordum öyle dedi. Şimdilik bekleyeceksiniz dedi bilginiz olsun. Buradaki link 20 TEMMUZ 2013 TARİHİNDE AKTİVE OLACAK.

DOĞRU LİNK AKTİVE EDİLMİŞTİR. GÜNCELLEME 06/08/2013

 

Tc bilgileriniz ile sisteme giriş yaptığınızda aynı zamanda okul numaralarınızı da sorgulayabilirsiniz.

     

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.Yorum Gönder