Tc ile neler yapılabilir ?

Tc kimlik no ile neler yapılabilir, neler öğrenilir, ne sorgulanır

Sitemiz üzerinden yapılacak tüm sorgulamalarla ilgili sizlere araştırma karıştırma ve biraz uğraşma yaparak gerekli bilgileri anlık ve doğru şekilde özenle yapmaya ve sunmaya gayret ediyorum. Aklıma geldi konusunu açayım istedim. Bakınız Tc kimlik no ile ilgili ne sorgulamalar yapılabiliyor neler öğreniliyor ?

logo

Nüfus bilgilerinde TC numarasını yazarak kişinin doğum tarihini öğrenebilir…
-SSK sicil numaralarının yenilerini de öğrenebilirler…
-SGK.gov.tr’den kişinin anne, baba, doğum yeri, doğum tarihi gibi tüm kişisel bilgilerini öğrenebiliyorsunuz.
-SSK’daki tüm hizmet dökümünü alabiliyorsunuz
-SSK’da en sakat nokta ise ilk soyadı bölümü“. Bu bölümde kadınların ilk kızlık soyadları da herkese açık. İşte en tehlikeli olanı bu…
-Telefon bankacılığında sıkıntı olabilir. Kimileri şifre istemiyor ve sorularda dönüşümlü olabiliyor. Yani her defasında anne kızlık soyadı sorulmuyor…
-TC numarası ile bazı bankalarda kişinin ne kadar kredi aldığını görebiliyorsunuz.

Daha bir çok sorgulama yapılabiliyor bunun için sizleri anasayfamıza girmeye ve kategori bazında gezerek diğer sorgulamalarla ilgili bilgiler edinmeye davet ediyorum.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile neler yapılabilir ? tc kimlik no ile neler öğrenilebilir,tc kimlik no ile neler öğrenilir,tc ile neler öğrenilir,tc kimlik ile neler öğrenilir,tc ile neler sorgulanabilir makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile neler yapılabilir ? makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.