Tc ile maliye borcu sorgulama

Tc kimlik numarası ile maliyeye olan borcu sorgulama öğrenme hakkında bilgiler

Daha önceden vergi mükellefiyetiniz olmuş olabilir. Unuttuğunuz yatırmadığınız yada serbest muhasebeci , görevini tam yerine getirmemiş veyahutta bağzı borçlarınızı gözden kaçırıp unutmuş olabilir. Yani hem ne kaybedeceksiniz ki dimi :) Maliye Bakanlığı Borç Bilgilendirme Servisi sizden tc kimlik no nüfus cüzdanı seri no bir kaç özel bilgi daha isteyerek online sorgulama sayfasında aşağıdaki resimden de görüleceği üzere borcunuzu anında bildiriyor. Tüm vatandaşların bu hizmetten yararlanmasını, eğer şühpesi var ise sorgulaması gerektiğini düşünüyorum.

MALİYE BAKANLIĞI BORÇ BİLGİLENDİRME ÖĞRENME SORGULAMA İÇİN >>>>>TIKLAYIN

tc ile maliye borc

Şayet sorgulamada borcunuz çıkıyor görünüyor ise bağlı bulunduğunuz şehirdeki bağlı bulunduğunuz vergi dairesine giderek, gerekirse çıkan borcunuzun ekran çıktısınıda alarak müraccat ediniz.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile maliye borcu sorgulama maliye borc sorgulama,maliye borç sorgulama tc ile,maliye bor sorgulama,tc no ile maliye borç sorgulama,maliye borcu sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile maliye borcu sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.