Emekli maaşım ne kadar şifresiz öğrenebilir miyim ?


Tc ile şifresiz olarak emekli maaşı sorgulama kesintileri öğrenme ve görme hakkında bilgiler Daha önceki konularımda sitemizin açılış amacının, sizlere doğru ve anlaşılır şekilde sorgulamaların nasıl yapıldığını vermek olduğunu anlatmıştım.

Bugün sizlere Kimlik numaraları ile emekli bir kişinin maaşını yada kesintisini yada neleri görebiliriz onları anlatacağım. Girmeniz gereken link hemen aşağıda. Ben emekli olmadığım için babamın bilgileri ile giriş yaparak, neleri görüp göremeyeceğimizi test ettim.

EMEKLİNİN MAAŞ SORGULAMASI İÇİN >>>>TIKLAYINIZ

Açılan sayfadan, sizler için istenilen bilgileri öncelikle giriyorsunuz. Bilgilerinizi girdikten sonra size şöyle bir sayfa açacak hemen sağ alandaki menüden maaşını aylık miktarını ek ödemeyi her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

 

emekli aylik bilgisi

 

Yanlız bilginiz olsun bu ekran üzerinden emekli aylık kesinti bilgisi malesef verilmiyor. Çok denedim ama yok. Onun için e devlet ile emekli kesintisi sorgulama işlemine bakacaksınız. Bu ekrandan aylık bilgisi ve diğer bilgileri alabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)