Tc ile maaş sorgulama şifresiz

Tc ile şifresiz olarak emekli maaşı sorgulama kesintileri öğrenme ve görme hakkında bilgiler

Daha önceki konularımda sitemizin açılış amacının, sizlere doğru ve anlaşılır şekilde sorgulamaların nasıl yapıldığını vermek olduğunu anlatmıştım. Bugün sizlere Kimlik numaraları ile emekli bir kişinin maaşını yada kesintisini yada neleri görebiliriz onları anlatacağım. Girmeniz gereken link hemen aşağıda. Ben emekli olmadığım için babamın bilgileri ile giriş yaparak, neleri görüp göremeyeceğimizi test ettim.

EMEKLİNİN MAAŞ SORGULAMASI İÇİN >>>>TIKLAYINIZ

Açılan sayfadan, sizler için istenilen bilgileri öncelikle giriyorsunuz. Bilgilerinizi girdikten sonra size şöyle bir sayfa açacak hemen sağ alandaki menüden maaşını aylık miktarını ek ödemeyi her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

emekli aylik bilgisi

Yanlız bilginiz olsun bu ekran üzerinden emekli aylık kesinti bilgisi malesef verilmiyor. Çok denedim ama yok. Onun için e devlet ile emekli kesintisi sorgulama işlemine bakacaksınız. Bu ekrandan aylık bilgisi ve diğer bilgileri alabiliyorsunuz.

 

 

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile maaş sorgulama şifresiz tc ile maaş sorgulama,şifresiz maaş sorgulama,şifresiz emekli maaşı sorgulama,ssk maaş sorgulama tc ile şifresiz,emekli maaş sorgulama şifresiz makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile maaş sorgulama şifresiz makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile maaş sorgulama şifresiz” için 1 yorum

  1. Mustafa Demir diyor ki:

    Son aldığım emeklilik maaşımdaki kesintinin sebebini öğrenmek istiyorum.

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.