Tc ile lise diploması sorgulama

Tc kimlik numarası ile lise ilkokul orta okul açıköğretim lisesi diploma sorgulama işlemleri

Eşim lise diplomasını kaybetmişti daha doğrusu mezun olduğu okuldan bir türlü almak nasip olmamış . Ben onun lise mezunu olduğuna bile inanmıyorum demiştim :) İnternetten bakalım dedi araştırdık lise diploması varmı yok mu tc ile sorgulam ayapılabiliyor mu yapılamıyor mu. Yok arkadaşlarım yok. Türkiye’de yayın yapn siteler hit gelsin de bilgi yanlış olsun umrumuzda değil mantığında ilerlediklerinden dolayı tüm bilgiler yetersiz ve bir okadar da yanlış. Hayır boşuna sinirlenmeyin biliyorumda konuşuyorum araştırdım diyorum. Ha birisi çıkar konuya yorum yazar al burası sorgula kesin sonuç alırsın derse söz veriyorum ki bu yazıyı baştan aşağı değiştireceğim. Ama yok :)

sms bilgi

Peki ne bulduk bununla ilgili. e-okul.beb.gov.tr linki üzerinden veli bilgilendirme sistemi var. Artı bu sistemde SMS servisi de verilebiliyor. Peki bu sistemde neler var diyenler için

Devamsızlık bilgileri,

Sınav sonuç bilgileri,

Sınav Tarihleri

Karne Notları

Diploma notu

Proje bilgileri

Kayıt alınması silinmesi bilgisi

Nakıl bilgisi

Bunları öğrenebiliyorsunuz. Veli olarak sizlere bu bilgilerin tamamı sms ortamında şıkır şıkır geliyor. Ne yapmam gerekiyor derseniz üstte sizin için eklediğim resimden ne yapacağınızı öğrenebilirsiniz. Ama dilpoloma sorgulama şehir efsanesi bunlara inanmayın. Tc bilgilerinizi ve diğer bilgilerinizi her yerde vermeyin.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile lise diploması sorgulama lise diploma sorgulama,diploma sorgulama,ilkokul diploma sorgulama,lise diploması sorgulama,ilkokul diplomasi sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile lise diploması sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile lise diploması sorgulama” için 1 yorum

  1. tevfik duran diyor ki:

    diplomam hangi okulda

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.