Karne notu sorgulama – Karne ortalaması böyle öğreniliyor


Tc kimlik no ile karne notu sonucu sorgulama öğrenme ve karne bakma hakkında bilgiler

Öncelikle yeni nesilin kaçacak bir yerinin olmadığını bilenlerdenim. daha düne kadar zayıf yok diyen sevgili büyük evladım batuhan bu sabah kardesinde üç tane zayıfı olduğunu söyledi. Baba ve anne olarak oğlumuza güvendiğimiz için hiç karne notu sorgulama olayına bakmamıştık. Aslında yanlış yapmışız. Böyle bir uygulama var iken çocukların yalan söylemesine kesinlikle müsade etmemeliyiz. Karne notlarını devamsızlıklarını ne yaptıklarını ne ettiklerini kesin görebiliyoruz. İşin garip tarafı biraz sonra sizlere anlatacağım öğrencinin tüm herşeyine bakacağımız linke baktığımızda yaşadığımız ve o güvendiğimiz evladımızın bizi nasıl salak yerine koyduğu oldu.

Karnede kesin 3 tane zayıfının olmasının yanı sıra eşşeğin önde gideni evladımın 18,5 gün okula gitmediğini yani devamsızlığını gördüm. Küfretsen olmuyor, dövsen kocaman adam. Allah yar ve yardımcımız olsun diyorum başkada bişey diyemiyorum. Heralde yanlış yapıyoruz evlatlarımıza, bizim yaşamadıklarımızı yaşatmaya çalışırken iyi birer anne baba olamıyoru. Ezmek lazım çocukları !

Şimdi arkadaşlarım çocuğunuzun karnesini almadan tutunda tüm eksikliklerini notlarını devamsızlıklarını karne notlarını aşağıdaki linkten öğrenebileceksiniz.

E-OKUL KARNE NOTU SORGULAMA ÖĞRENME>>>>>TIKLAYINIZ

RESİMDEKİ RAKKAMLARI DOLDURUN TC KİMLİĞİNİ YAZIP EN ALTADA ÖĞRENCİNİZİN YANİ EVLADINIZIN YADA KARDEŞİNİZİN ARTIK HER NE İSE OKUL NOTUNU YAZIP TAMAM DİYORSUNUZ BU KADAR ARTIK HERŞEY ÖNÜNÜZDE…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)