Tc ile isim bulma

Tc ile isim bulma isim sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler Elinizde bulunan bir tc kimlik numarasının kime ait olduğunu sorgulamak ve öğrenmek istiyorsunuz. Bende bu konuyu sizler için araştırdım. Öncelikle hemen aşağıda bulunan internet sitesine girdim. Bu internet sitesi tevlete ait resmi bir sayfa olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün sitesiydi. Linki hemen aşağıda. NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ >>>>TIKLAYINIZ   İSİM BULMA

Resimdende görebileceğiniz gibi bu sitede yer alan sorgulamalar 5 taneden oluşuyor. Her birine tek tek girip iyice derinlemesine araştırdım arkadaşlarım. Yine malesef sadece elinizde TC kimlik numarsı var ise tam anlamı ile sorgulama yapamıyorsunuz. Zira sizden sorgulama yapılan tc kimlik numarasının diğer bilgilerinide soruyor. E zaten diğer bilgileri elinde bulunduran bir kişi tc nin kime ait olduğunuda bilir. Bu vatandaşın güvenliği gerekçesi ile sınırlandırılmış diye düşünüyorum. Yani sadece TC var elinizde, malesef bu kimdir göremiyorsunuz vatandaşlık sistemi üzerinden bilginiz olsun.

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.Yorum Gönder