Tc ile isim bulma

Tc ile isim bulma isim sorgulama ve öğrenme hakkında bilgiler

Elinizde bulunan bir tc kimlik numarasının kime ait olduğunu sorgulamak ve öğrenmek istiyorsunuz. Bende bu konuyu sizler için araştırdım. Öncelikle hemen aşağıda bulunan internet sitesine girdim. Bu internet sitesi tevlete ait resmi bir sayfa olan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğünün sitesiydi. Linki hemen aşağıda.

NÜFUS VE VATANDAŞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ >>>>TIKLAYINIZ

 

İSİM BULMA

Resimdende görebileceğiniz gibi bu sitede yer alan sorgulamalar 5 taneden oluşuyor. Her birine tek tek girip iyice derinlemesine araştırdım arkadaşlarım. Yine malesef sadece elinizde TC kimlik numarsı var ise tam anlamı ile sorgulama yapamıyorsunuz. Zira sizden sorgulama yapılan tc kimlik numarasının diğer bilgilerinide soruyor. E zaten diğer bilgileri elinde bulunduran bir kişi tc nin kime ait olduğunuda bilir. Bu vatandaşın güvenliği gerekçesi ile sınırlandırılmış diye düşünüyorum. Yani sadece TC var elinizde, malesef bu kimdir göremiyorsunuz vatandaşlık sistemi üzerinden bilginiz olsun.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile isim bulma tc kimlik no kime ait,tc kimlik no kime ait olduğunu öğrenme,tc no kime ait,tc ile isim bulma,tc kimlik no ile isim soyisim bulma makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile isim bulma makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile isim bulma” için 5 yorum

  1. BERKE diyor ki:

    TC NOMU KAYBATTİM BULMAK İSTİYORUM

  2. ehlıba diyor ki:

    tc no ve isim soy isim varken baba ismi nasıl alırız.. bunun bır yolu varmıdır…

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.