İkametgah sorgulama – Kişinin ikametgahını bulma üzerine


Tc kimlik no ile ikametgah sorgulama ve öğrenme mümkün mü ?

Selam değerli Tcilesorgulama.com kullanıcıları. Bugün sizlere tc ile ikametgah sorgulamasının yapılım yapılmayacağı hususunda bilgiler vermek istiyorum. Tc ile yapılan bir çok işlemin yanı sıra ikametgahta sorgulanabiliyor ama sadece bunun için tc kimlik numarası malesef yetersiz. Araştırmayı yaptığım tüm sitelerde durum bu şekilde karşımıza çıkıyor. Hani belki başka şekli vardır diye iyice araştırdım ama malesef sadece tc kimlik numarası ile adres bulma mümkün görünmüyor. Yinede diğer bilgiler ile yapılacak işlemleri size anlatayım isterseniz.

Seçmen sorgulama sayfası üzerinden bu yapılabiliyor. Ama diğer bilgilere, aşağıdaki resimde yer alan bilgilerede ihtiyacınız var baştan söyleyelim.

Yukarıda resimde gördüğünüz adrese ulaşabilmek için hemen aşağıya bakınız.

TC KİMLİK BİLGİLERİ İLE ADRES SORGULAMA İÇİN >>>> TIKLAYINIZ

Resimden de görüldüğü üzere sadece tc değil onun yanı sıra nüfusa kayıtlı olduğu il ilçe tc kimlik numarası cilt no aile sıra no sıra no gerekiyor. Bunlar var ise elinizde adres sorgulama sistemi yüzde yüz olarak çalışıyor.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)