İgdaş fatura sorgulama öğrenme ödeme


Tc kimlik no ile igdaş fatura sorgulama kredi kartı ile borç ödeme  ödemesi işlemleri

Eveeeet yeni bir sorgulama ve ödeme işlemlerinin nasıl yapılacağı bilgisiyle ” İgdaş borç sorgulama, kredi kartı ile ödeme işlemleri ” ile birlikteyiz.  benim gibi borçtan korkanlara mabadı yerinden kaldırmadan, internet ortamından borçların nasıl sorgulanacağını anlatıyorum. Alentrik borcu gibi igdaş borçlarınızı da sorgulayabiliyorsunuz. Bunun için neler yapmanız gerekiyor ? Şimdi öncelikle geçmiş borçlarımız yada faturalarımız var ise sisteme hemen aşağıdaki linkten kayıt olmamız gerekiyor.

İGDAŞ FATURA SORGULAMA İÇİN KAYDOL >>>TIKLAYINIZ

Size verdiğim yukarıdaki linke tıkladığınızda birinci resim çıkacak hemen sağ tarafından kaydol butonuna bastığınızda ise ikinci resim açılacak. Bilgilerinizi kendinize göre dolduruyorsunuz ve kayıt ediyorsunuz. Artık online şekilde fatura sorgulama kontör yükleme ve buna göre her türlü igdaş işlemlerini yapabiliyorsunuz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)