Tc bilgileriyle icra sorgulama – Adıma icra var mı nasıl öğrenirim ?


Tc kimlik no ile icra sorgulama işlemleri ?

Adınıza çıkmış bir borç yada kredi kartı belki kefillikten dolayı adınıza icra çıkmış olabilir. Aslında herkes paranın derdinde bu 118 le başlayan bir ton da numara var icra durumunu sorgulayabileceğiniz. Ama bunun yerine ben sizlere vatandaş portala giriş yaparak sorgulama yapın derim. Hem daha hesaplı olur bu hizmetleri sağlayan firmalardan ( 118 li nolar ) hemde kendi gözünüzle görürsünüz diye düşünüyorum.

Vanatdaş portala girebilmek için de e-devlet şifresi oluşturmuş olmanız gerekiyor arkadaşlarım. Bu hizmetten yararlanmak için bu şart. Sadece tc kimlik ile bu özel ve gizli bilgilere girmeniz kesinlikle mümkün görünmüyor. Tc kimlik numaranız yeterli değil anlayacağınız. Eğer e devlet şifrem var diyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıdan yararlanarak gerekli icra sorgulama işlemlerini yapabilirsiniz.

ADIMA İCRA VAR MI >>>>>TIKLAYINIZ

 

 

 

One Response “Tc bilgileriyle icra sorgulama – Adıma icra var mı nasıl öğrenirim ?”

  1. 27 Ağustos 2017, 15:55

    Icralik borcum varmi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)