Sigortalı Hizmet dökümü sorgulama


Tc ile ssk sgk bağkur hizmet dökümü sorgulama işlemleri Bu aramaya bakınca daha önceden bu konuyla ilgili bilgi verdiğimi hatırladım arkadaşlarım. Tc kimlik numaralarınızı kullanarak şifresiz olarak hizmet dökümü işlemlerini yapabiliyorsunuz. Tabiki sadece tc kimlim numarası bu sorgulamaları yapabilmek için yeterli gelmiyor. Nüfus il cilt doğ doğum yılı gibi bir kaç bilgininde sizin tarafınızdan sisteme girilmesi gerekiyor. Bu tür sorgulamaları yapabilmek için aşağıdaki adrese gidiyorsunuz.

TC İLE HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>TIKLAYINIZ

BURADAN BİLGİLERİ DOLDURDUKTAN SONRA ” SORGULA “ BUTONUNA AŞAĞIDAN TIKLIYORSUNUZ AÇILAN SEKMEDEN SİZE UYGUN BÖLÜM NERESİ İSE ŞIKIR ŞIKIR YAPABİLİYORSUNUZ SORGULAMALARINIZI… Konu ile ilgili yardıma ihtiyacı olanlar bana bildlirsinler yardımcı olayım. Ama işlemler gayet basit şekilde ve sıkıntısız olarak yapılmakta bilginiz olsun.   Değerli misafirlerimiz her türlü sorularınız için konumuzla alakalı olarak tc ile sorgulama sitesinden bizlere ilgili konular aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Yorum yazmanız yeterli.

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk güntoplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz. Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir. Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)