Tc ile hizmet dökümü sorgulama

Tc ile ssk sgk bağkur hizmet dökümü sorgulama işlemleri

Bu aramaya bakınca daha önceden bu konuyla ilgili bilgi verdiğimi hatırladım arkadaşlarım. Tc kimlik numaralarınızı kullanarak şifresiz olarak hizmet dökümü işlemlerini yapabiliyorsunuz. Tabiki sadece tc kimlim numarası bu sorgulamaları yapabilmek için yeterli gelmiyor. Nüfus il cilt doğ doğum yılı gibi bir kaç bilgininde sizin tarafınızdan sisteme girilmesi gerekiyor.

Bu tür sorgulamaları yapabilmek için aşağıdaki adrese gidiyorsunuz.

TC İLE HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA>>>>TIKLAYINIZ

hizmet dokumu

BURADAN BİLGİLERİ DOLDURDUKTAN SONRA ” SORGULA “ BUTONUNA AŞAĞIDAN TIKLIYORSUNUZ AÇILAN SEKMEDEN SİZE UYGUN BÖLÜM NERESİ İSE ŞIKIR ŞIKIR YAPABİLİYORSUNUZ SORGULAMALARINIZI…

Konu ile ilgili yardıma ihtiyacı olanlar bana bildlirsinler yardımcı olayım. Ama işlemler gayet basit şekilde ve sıkıntısız olarak yapılmakta bilginiz olsun.

 

Değerli misafirlerimiz her türlü sorularınız için konumuzla alakalı olarak tc ile sorgulama sitesinden bizlere ilgili konular aracılığı ile ulaşmanız mümkün. Yorum yazmanız yeterli.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile hizmet dökümü sorgulama TC ILE HİZMET DÖKÜMÜ SORGULAMA,tc ile ssk hizmet dökümü sorgulama,sgk hizmet dökümü sorgulama tc ile,tc ile ssk hizmet dökümü,t c ile hizmet dökümü makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile hizmet dökümü sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile hizmet dökümü sorgulama” için 4 yorum

  1. remzi yıldırım diyor ki:

    ne zaman emekli olabilirim

  2. TANER diyor ki:

    SGGK SORGULAMA

  3. halil yaman diyor ki:

    ne kadar günüm var ne zaman emekli olabilirim

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.