Emeklilik yaşı sorgulama – Kaç yaşında emekliyim ?


Tc kimlik numarası ile emeklilik yaşı sorgulama ve öğrenme ?

Değerli Tcilesorgulama.Com misafirleri; gündemdeki en önemli konulardan birtanesi de yaş için emeklilik tarihlerini sorgulama şüphesiz. Herkes acaba ben kaç yaşında emekli olacağım ? Bunu nasıl ve nereden sorgulayabilir yada öğrenebilirim diye sürekli sitelerde birşeyler araştırıyorlar. Ben sizlere bunun kısa yolunu anlatmaya çalışayım. Hani şu sgk.gov.tr sitesi üzerinden ne zaman emekli olurum hesaplaması linki varya arkadaşlarım işte bu proğram yüzde yüze yakın sizlere kesinlikle yardımcı oluyor. Hale hazırda mevcut kanunlara göre Devlet’in resmi sitesi üzerinden daha iyi bir bilgiyi başka bir site sizlere veremez. Yaşınız ve prim gün sayınızın eksik kalan kısmını ? Ne zaman emekli olacağınızı ve kaç yaşında emekli olabileceğinizi sorgulamak için aşağıdaki bağlantı size yeter artar bile

TC İLE EMEKLİLİK YAŞI SORGULAMA >>>>>>>TIKLAYINIZ

Şimdi bu yukarıdaki linkte böyle bir sayfa gelecek sizlere. Malüliyetiniz var mı hayır erken yaşlanmaya da hayır diyeceksiniz. Doğum tarihinizi net hizmete başlama tarihinizi net olarak gireceksiniz. Yahu ben ilk sigortalılık tarihini nasıl bulacam diyorsanız.

İLK İŞE GİRİŞ TARİHİ SORGULAMA >>>>>>TIKLAYINIZ

Bu siteden sizlere net bir şekilde anlatmışlar buradan öğrenebilirsiniz. Daha sonraki alanlara hizmet dökümünüzü alarak ssk prim ödeme gün sayınızı giriyorsunuz. Diğer sandıklar dedikleri bölüm ise bağkur vs var ise onun toplamını yapınız. Askerlik gün sayınız: Ya arkadaşlarım burayı herkes karıştırıyor bakın. Buraya askerlik borçlanmasını yapmadıysanız bile, kaç gün askerlik yaptı iseniz yazın buraya örneğin 550 gün. Ya ama ben daha askerlik borçlanmasını yaptırmadım ki ? Siz yinede yazın. Net çıkacak sonuca göre emeklilik yaşınız dolmuşsa yatırırsınız.

Kaç gün eksikse emekliliğinizden, örnğin buraya herşeyi yazdınız sizin 350 gün eksiğiniz kalmış prim için ve emekli olabileceksiniz. E o zaman sadece askerliğinizden 350 gün borçlanıp emekli olabilirsiniz. Bunu sizlere bilgi olarakta verme gereği hissettim. Fiili gün sayınızı boş geçin yurt dışı gün sayınız var ise yazın, 3600 günün doldurulduğu tarih bunuda boş geçin sonra sorgula deyin. Bu konuda sizlere yardımcı olabilirim. Sıkıntılarınızı lütfen bana konu altından bildirin. TCİLESORGULAMA.COM

EMEKLİLİK YAŞ HESAPLAMA TABLOSU KADIN ERKEK İÇİN TIKLAYIN

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)