Emekli sandığı ne zaman emekli olurum sorgulama işlemlerine genel bakış.


Tc kimlik no Emekli sandığı ne zaman emekli olurum sorgulama emekli yaşı hesaplama işlemleri

Selamlar değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları, biraz önce açmış olduğum ” ben ne zaman emekli olurum ” isimli konuda emeklilik işlemlerinin nasıl yapıldığına dair bilgiler vermiştim. Aslında bu konuda anlattığım herşeyi uygulayarak emeklilik tarihinizi öğrenebilirsiniz.

Zira ilgili konuda attığım resimde ( birazdan yine konuya atacağım ) görüldüğü üzere ” diğer sandıklara ait günleriniz ” şeklinde sorular yöneltiliyor. Bu şu demek oluyor ; Eğer sizin ssk sgk yada bağkur gününüz var ise bunları ilgili yere yazabileceğiniz gibi aşağıdaki resimde görünen diğer sandıklara ait gününüz yazan yere günlerinizi yazıp aynı sorgulamayı yapabilirsiniz.

Ya ben bişey anlamadım daha açık yaz kardeşim dediğinizi duyar gibi oluyorum ve ben sizi duyup konuyu biraz daha ayrıntılı anlatmaya başlıyorum 🙂 Öncelikle değerli kullanıcılarımız, emekli olmak istiyorsunuz bunu sorgulayacaksınız. 4A 4B 4C Emekli sandığı hiç farketmiyor.

Bunun için öncelikle aşağıdaki linke giriş yapıyorsunuz.

NE ZAMAN EMEKLİ OLABİLİRİM ? TIKLAYINIZ

Buraya kadar geldiniz süper 🙂 Açılan sayfadan sizden istenilen bilgileri kesinlikle eksiksiz giriniz. Emekli sandığına ait günleri olan arkadaşlarımız Aşağıdaki resimdeki ” Diğer Sandıklara Ait Gün Sayınız ” yazan yerin karşısına, emekli sandığı günlerini girerek sorgulama yapacaklar.

Daha sonra gönder dediğinizde karşınıza çıkacak resimde net olarak hangi tarihte emekli olabileceğiniz zaten size yazacak arkadaşlarım. Yapamayan benden yardım isteyebilir bende gerekli açıklamaları size yazarım.

Bu arada hizmete başlama tarihiniz yazan yere tam net bilgiyi girmeniz gerekiyor. Ya iyide kardeşim ben hizmete başlama tarihimi bilmiyorum nereden sorgulayayım diyor iseniz;

Sigorta başlangıcı öğrenme

Konumuza bakmanız gerekiyor. Hizmette sınır yok değerli tcilesorgulama.com kullanıcıları. Siz sorun ben araştırıp cevaplandırayım. İşim gücüm bu 🙂 Saygılar sunuyorum. TCİLESORGULAMA.COM

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)