Elektrik borç sorgulama Ne kadar fatura borcum olmuş


Abone no vergi no ve tc kimlik no ile elektrik borcu sorgulama

Madem sorgulama hakkında sizlere bilgiler veren bir siteyiz dedik ve elektrik kesildiğinde işlemlerimiz yarım kaldı bizde dedik ki acaba borcumuz mu var bi bakalım. Tc kimlik numarası ile ilgili sorgulaması varmı yokmu diye araştırırken aşağıda linkini verdiğimiz sayfaya ulaştık.

TEDAŞ BORÇ SORGULAMA SAYFASI >>>>TIKLAYINIZ

Bu sayfa üzerinden iki türlü sorgulama yapılıyor. 1- Abone nosuna göre il adı işletme kodu abonae no ile sorgulama 2- Verngi no ile ilgili sorgulama işlemleri var buradan dileyen kişiler sorgulamalarını rahatlıkla yapabiliyorlar. Neyse siteyi inceleyince bağzı bölgelerde mobil 4186 ile de sorgulama ve fatura ödeme tarihinin bildirilmesi, yada geciken faturaların bildirilmesi hizmetinin olduğunu gördük.

4186 TEDAŞ MOBİL BİLGİ SERVİSİ>>>> TIKLAYINIZ

Bu yukarıdan verdiğmi linkte hizmet verilen bölgeler var tüm türkiyeye yayılmış bir uygulama değil yine yukarıdaki adresten hangi bölgeler için cep telefonlarından sorgulama ve bilgi alınacağı yazılıyor. Buraya bölgeleri yazarım ama bağzıları geçici olarak hizmet dışı liste değişir. İyisimi siz yukarıdaki linkten bakınız.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)