Tc ile elektrik borç sorgulama

Abone no vergi no ve tc kimlik no ile elektrik borcu sorgulama

Madem sorgulama hakkında sizlere bilgiler veren bir siteyiz dedik ve elektrik kesildiğinde işlemlerimiz yarım kaldı bizde dedik ki acaba borcumuz mu var bi bakalım. Tc kimlik numarası ile ilgili sorgulaması varmı yokmu diye araştırırken aşağıda linkini verdiğimiz sayfaya ulaştık.

TEDAŞ BORÇ SORGULAMA SAYFASI >>>>TIKLAYINIZ

Bu sayfa üzerinden iki türlü sorgulama yapılıyor. 1- Abone nosuna göre il adı işletme kodu abonae no ile sorgulama 2- Verngi no ile ilgili sorgulama işlemleri var buradan dileyen kişiler sorgulamalarını rahatlıkla yapabiliyorlar. Neyse siteyi inceleyince bağzı bölgelerde mobil 4186 ile de sorgulama ve fatura ödeme tarihinin bildirilmesi, yada geciken faturaların bildirilmesi hizmetinin olduğunu gördük.

4186

4186 TEDAŞ MOBİL BİLGİ SERVİSİ>>>> TIKLAYINIZ

Bu yukarıdan verdiğmi linkte hizmet verilen bölgeler var tüm türkiyeye yayılmış bir uygulama değil yine yukarıdaki adresten hangi bölgeler için cep telefonlarından sorgulama ve bilgi alınacağı yazılıyor. Buraya bölgeleri yazarım ama bağzıları geçici olarak hizmet dışı liste değişir. İyisimi siz yukarıdaki linkten bakınız.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile elektrik borç sorgulama elektrik abone no öğrenme,tedaş borç sorgulama isimle,elektrik borcu sorgulama,isimle elektrik borcu sorgulama,tc ile elektrik borcu sorgulama makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.

le = window.adsbygoogle || []).push({});
Tc ile elektrik borç sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile elektrik borç sorgulama” için 2 yorum

  1. murat mizmizlioğlu diyor ki:

    tedaş abone borcu

  2. fetahcan diyor ki:

    bu siteyi gördüğüm çok iyi oldu….

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.