EHLİYET SINAV SONUÇLARI SORGULAMA, ÖĞRENME


EHLİYET SINAV SONUÇLARI SORGULAMA, ÖĞRENME

Değerli sürücü adayları ve uzun süredir siteniz tcilesorgulama.com adresini takip eden misafirlerimiz, ehliyet almak için sınava girecek olanlar öncelikle ehliyet kursu almak durumundalar. Aslında buradan sizlere uzun uzadıya yapılacakları yazacak ta değilim. Sizin kurs aldığınız Sürücü Kursları sizin adınıza sizlerden gerekli evrakları isteyerek zaten ne yapmanız ve nerelere para ödemeniz gerektiği hususunu sizlere ayrıntılı olarak anlatıyorlar. Bu hususta sizlere bir kaç küçük bilgi vermek istiyorum.

Yabancı uyruğa sahip kişiler için T.C Devleti tarafından geçici bir TC kimlik numarası tahsis ediliyor. Bu durumda geçici olarak verilen bu tc kimlik numaraları ile MTSK Müdürlüklerine başvuruda bulunuyorlar. daha sonra MTSK Modülüne girilerek bu kişiler için aday bilgileri giriliyor daha sonra bu adaylar bankaya sınav ücretini yatırarak yine yatırmış oldukları bu dekontları MTSK Müdürlüklerine teslim ediyorlar.

Bu kadar bilgiden sonra şimdi sizlere Tc İle Ehliyet Sorgulaması nasıl yapılır onları anlatmaya başlayalım. Sizler tc kimlik numaralarınızı girerek hem yakın zamanda yapılan sınavın sonuçlarını hemde daha eski arşiv niteliğindeki soruları aşağıdaki adresten bulabilirsiniz. Aynı zamanda burata Tc Milli Eğitim Bakanlığı tarafından daha önceden çıkmış olan sorular ve cevap anahtarlarıda yayınlanıyor.

EHLİYET SINAV SORGULAMA VE ÇIKMIŞ SORULAR CEVAPLARI >>>>> TIKLAYINIZ

Daha önceden yapılmış olan Örneğin 06.09.2014 tarihli Motorlo Taşıt Sürücü adayları sonuç bilgileri için de yukarıdan verdiğimiz linke giriyorsunuz. Zaten linki en üstte duruyor ona tıkladığınızda sayfa karararak ön plana beyaz bir sayfa gelecek sizlerde aşağıdaki resimdeki gibi o alana T.C Kimlik numaralarınızı yazıp sağ alanda çıkan güvenlik kodunu yazdıktan hemen sonra sınavdan kaç aldığınızı rahatlıkla öğrenebileceksiniz.

Tc İle Ehliyet Sorgulama Sayfası Örneği

EHLİYET SINAV SONUÇLARINI ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

İncelediğiniz haber haricinde çalıştığınız iş yerleri tarafından sigorta hizmet ssk gün toplamlarınızı sorgulamak istiyorsanız Tc ile ssk sorgulama konumuza bakabilirsiniz.

Bu tür işlemlerin tamamı artık oturmuş ve milyonlarca vatandaşımızın kullandığı EDEVLET kapısı uygulaması  E-Devlet sisteme giriş kapısı üzerinden takip edilmektedir.

Sizlere verilen Tc kimlik bilgileriniz ve numaralarınızla ilgili her türlü sorgulamayı tc ile sorgulama  sitemiz üzerinden bulabilirsiniz. Lütfen sitemizi bu tür sorgulamaları yapmak isteyen tüm arnkadaşlarınıza tavsiye ediniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)