Tc ile ehliyet ceza sorgulama

Tc kimlik no ile ehliyet ceza puanı sorgulama hakkında bilgiler

Bu yıl trafik cezalarında inanılmaz artış oldu. Benim aklımın almadığı olaylardan birtanesi polis arkadaşlarımızın ceza yazma yöntemi. Tamam kanun var nizam var ama öyle sote yerlere saklanıyorlar ve öyle olmadık zamanlarda ve yerlerde karşımıza çıkıyorlar kiii pes demekten başka birşey gelmiyor elimizden. Sabahın saat 8 inde radardan hemde otobanda ceza yemiş birisi olarak tüm polis arkadaşları ve bu sistemi getirenleri tebrik ediyorum :) Ne zaman kalktınız ne zaman ceza yazdınız :) Herneyse arkadaşlarım şimdi bu cezayı yemesine yiyoruz ve yatırmasına yatırıyoruz ama acaba yıl içinde bu yediğimiz trafik cezalarından dolayı biriken ceza puanımız nedir kaç olmuş ne yapmışıt dimi ? Ara ara sorgulamak ilazım :)

trafik cezası

Öncelikle yine bunun için e devlet şifrenizin olması gerekiyor. Uyap üzerrinden buna izin veriliyor ve sorgulamayı yapabiliyorsunuz.

EHLİYEZ CEZA PUANIMI SORGULA >>>>TIKLAYINIZ

Link olarak direkt sürücü belgesi ceza puanı sorgulama sayfasına gittiği için işlemleri anlatmıyorum. Şifreniz var ise giriş yaptığınızda direkt tarih olarak ve toplam olarak tüm cezalar önünüze zaten geliyor.

 

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile ehliyet ceza sorgulama ehliyet ceza sorgulama,tc kimlik no ile ehliyet ceza puanı sorgulama,ehliyet borç sorgulama,ehliyet cezası sorgulama,ehliyet sorgulama tc kimlik no ile makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile ehliyet ceza sorgulama makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile ehliyet ceza sorgulama” için 5 yorum

 1. cumhur diyor ki:

  ehliyetimde ceza varmı

 2. kaan diyor ki:

  5 sene hasta karyolası sevkiyatı yapıyodum alkol alarak hiç kaza yapmadım artık ehliyetime 2 yıl el konuldu sanırım artık çalışmam bidaha bu işte adalet var anladım

 3. hasta karyolası diyor ki:

  hasta karyolasına mı ihtiyacınız var trafiği arayın getirsin

 4. sami diyor ki:

  slm ben sami ben bilgi almak isdiyorum ama alamaoyorum

 5. volkan diyor ki:

  caza sorgulama

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.