Bir kişinin Doğum yılı öğrenme mümkün mü ?


Tc kimlik numarası ile doğum yılı öğrenme sorgulama bulma

Baktım ki google amcada bununla ilgili bir arama öbeği var. E bende öbeklere bayılan birisi olarak hemen konunun takipçisi ve araştırmacısı olmaya karar verdim ve araştırdım. ” Tc ile doğum tarihi sorgulama öğrenme ” diye baktığımda karşıma saçma sapan bir çok site çıktı hepsi bizi nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğüne yönlendirdi oradan baktığım hiç bir sonuçta tc kimlik numarasını girerek doğum tarihine ulaşmadığını gördüm. Yani bu iş tam fiyasko arkadaşlarım. Bir kişinin tc kimliği sizin elinizde olabilir sizde onun doğum tarihini öğrenmek istiyorsanız malesef mümkün görünmüyor. İsterseniz aşağıdaki linkten sizde bakın.

https://tckimlik.nvi.gov.tr/

Ha başka bir yöntemini biliyorsanız lütfen konumuzun altından bize ulaşın ki insanlarda öğrensinler. Yukarıdan eklediğim resimdeki tüm linkleri tek tek inceledim ama bulamadım bilginiz olsun arkadaşlarım.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu Kategorideki Diğer Konular - Sorgulama

Kimdir Admin

" Tc İle " kelimesi ile sitesini açmış ve insanlara olabildiğince özgün ve resimli anlatarak konular sunan, doğru şekilde sorgulamaların nasıl yapılacağını anlatmayı sizlere ilke edinen. Çarpmada etkisiz, toplamada yutan eleman :)