Tc ile doğum yılı öğrenme

Tc kimlik numarası ile doğum yılı öğrenme sorgulama bulma

Baktım ki google amcada bununla ilgili bir arama öbeği var. E bende öbeklere bayılan birisi olarak hemen konunun takipçisi ve araştırmacısı olmaya karar verdim ve araştırdım. ” Tc ile doğum tarihi sorgulama öğrenme ” diye baktığımda karşıma saçma sapan bir çok site çıktı hepsi bizi nüfus ve vatandaşlık işleri genel müdürlüğüne yönlendirdi oradan baktığım hiç bir sonuçta tc kimlik numarasını girerek doğum tarihine ulaşmadığını gördüm. Yani bu iş tam fiyasko arkadaşlarım. Bir kişinin tc kimliği sizin elinizde olabilir sizde onun doğum tarihini öğrenmek istiyorsanız malesef mümkün görünmüyor. İsterseniz aşağıdaki linkten sizde bakın.

https://tckimlik.nvi.gov.tr/

tc ile dogum tarihi

Ha başka bir yöntemini biliyorsanız lütfen konumuzun altından bize ulaşın ki insanlarda öğrensinler. Yukarıdan eklediğim resimdeki tüm linkleri tek tek inceledim ama bulamadım bilginiz olsun arkadaşlarım.

Bir önceki yazımız olan Tc ile gss sorgulama işlemleri nasıl yapılır başlıklı makalemizde gss borç sorgulama, gss tescil kaydı ve gss tescil kaydı sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Tc ile doğum yılı öğrenme doğum tarihi öğrenme,doğum tarihi sorgulama,tc ile doğum tarihi öğrenme,tc den doğum tarihi öğrenme,tc kimlik no ile doğum tarihi öğrenme makalemiz hakkında sorularınızı, aşağıdaki bölümden bize gönderebilirsiniz.


BENZER KONULAR

Tc ile doğum yılı öğrenme makalesi Ana Sayfa, Sorgulama kategorisinde yayınlanmaktadır.

“Tc ile doğum yılı öğrenme” için 1 yorum

  1. alper diyor ki:

    tahmin et yılı çıkar o zaman.. en fazla 20 defa yanılırsın

Siz de görüş, düşünce ve sorularınızı bize iletebilirsiniz.